Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Ścieżki sensoryczne

Produkty dostępne w każdym domu, takie jak mąka, ryż czy makaron są świetnym pomysłem na zabawę. Dzięki nim podczas spotkania Baby Caffe stworzyliśmy ścieżki sensoryczne.

W dniu 27 lutego 2023 r. w świetlicy wiejskiej odbyło się sprawozdawczo – wyborcze Zebranie Wiejskie Sołectwa Wilkowo, któremu przewodniczył  Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Pan Waldemar Stupałkowski.

W dniu 24 lutego 2023 r. w świetlicy wiejskiej odbyło się sprawozdawczo-wyborcze Zebranie Wiejskie Sołectwa Wiśniewka, któremu przewodniczył Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Pan Waldemar Stupałkowski.

Ruszyła sprzedaż biletów na spektakl muzyczny „Kora. Falowanie i spadanie”. Jest to widowisko poświęcone nieżyjącej już wokalistce zespołu Maanam. Będzie je można obejrzeć 22 kwietnia w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

W dniu 23 lutego 2023 r. w świetlicy wiejskiej odbyło się sprawozdawczo-wyborcze Zebranie Wiejskie Sołectwa Wysoka Krajeńska, któremu przewodniczył Zastępca Burmistrza Sępólna Krajeńskiego Pan Marek Zieńko.

Islandzki muzyk, gitarzysta Gudmundur Petursson – odwiedzi Sępólno Krajeńskie. Na koncert zapraszamy 5 marca (niedziela) do sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki. Początek – godzina 18.00.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech