Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

BURMISTRZ SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO rozstrzyga drugi konkurs na wsparcie zadania w zakresie rozwoju sportu w Gminie Sępólno Krajeńskie w 2023 roku

OCALIMY ŚWIAT

Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza przystąpiła do programu edukacyjnego zorganizowanego przez Fundację ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom.

Płatnicy składek, którym ZUS założył z urzędu profil na PUE ZUS powinni dokończyć proces rejestracji, aby móc z niego korzystać. Warto się pospieszyć, bo od 24 marca e-ZLA będą przekazywane na profil techniczny płatnika, nawet jeśli nie zdążył go aktywować.

W dniu dzisiejszym (23.03.2023 r.) w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim odbyło się podpisanie umowy na Budowę skateparku w miejscowości Sępólno Krajeńskie.

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1327, z późn. zm.)

Uprzejmie zapraszam na sesję Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, która  odbędzie się w dniu 29 marca  2023r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim, ul. Tadeusza Kościuszki 11 w sali im. L. Prądzyńskiego.

Bajkowa biblioteka zaprasza

Książki z serii „Bajkowa Biblioteka” to wyjątkowa kolekcja najpiękniejszych bajek i opowieści dla dzieci jakie można wypożyczyć w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.

W województwie kujawsko-pomorskim do wykorzystania jest jeszcze ponad 82 tys. bonów turystycznych na kwotę 34,3 mln zł. Rodzice i opiekunowie mogą nimi płacić tylko do 31 marca 2023 r.

1  kwietnia zmieniają się kwoty jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych. Będą wyższe.  Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu będzie przysługiwać 1269 zł. To o 136 zł więcej niż obecnie.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech