Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

KONIEC PRAC NA ULICY WYSPIAŃSKIEGO

Nowy asfalt, nowy ciąg pieszo-rowerowy i nowe wysepki spowalniające ruch – tak po przebudowie wygląda teraz ulica Wyspiańskiego w Sępólnie Krajeńskim. Na tym odcinku drogowym zakończyły się prace. Droga jest już w pełni przejezdna.

Gotowa jest już pierwsza warstwa nowej nawierzchni drogowej w miejscowości Wysoka Krajeńska. Gmina Sępólno Krajeńskie gruntownie przebudowuje tam trakt prowadzący przez wieś. W miejscu gdzie jeszcze do niedawna były dziury, powstaje zupełnie nowy asfalt.

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

W roku 2021 Gmina Sępólno Krajeńskie uzyskała  dofinansowanie na  ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg  na następujące zadania:

Rozpoczęły się prace drogowe na kolejnym odcinku położonym na terenach wiejskich w gminie Sępólno Krajeńskie. Tym razem roboty prowadzone są w miejscowości Wysoka Krajeńska. Potrwają one najpóźniej do połowy przyszłego roku.

BĘDZIE REMONT ULICY WYSPIAŃSKIEGO

Gmina Sępólno Krajeńskie otrzymała rządowe wsparcie na remont ulicy Wyspiańskiego na osiedlu Jana Pawła II. Pieniądze pochodzą z rezerwy Funduszu Inwestycji Lokalnych. Dzięki tym środkom zniszczona obecnie droga, już przyszłym roku będzie wyremontowana.

Niebawem rozpocznie się budowa nowej drogi w Sępólnie Krajeńskim. Tym razem chodzi o ponad 200 metrowy odcinek na osiedlu Leśnym. Ulica ta będzie gotowa najpóźniej we wrześniu tego roku.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech