Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

COVID-19

"Kupuj świadomie - Produkt polski"

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wspólnie z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa prowadzi ogólnopolską kampanię informacyjną "Kupuj świadomie - Produkt polski", której celem jest zwiększenie wiedzy Polaków nt. znaczenia świadomych decyzji zakupowych, szczególnie w tak trudnym czasie jak pandemia wirusa SARS-CoV-2.

W związku z utrudnionym załatwianiem spraw w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim zachęcamy mieszkańców do zakładania profili zaufanych.

Szanowni Mieszkańcy

Z uwagi na aktualną sytuację związaną z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem i związane z tym  trudności w zakresie dostarczania pism przez mieszkańców do tutejszego Urzędu Miejskiego

KOMUNIKAT - LOKALE GASTRONOMICZNE

Mając na uwadze stan bezpieczeństwa naszych mieszkańców oraz konieczność podejmowania działań zmniejszających rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego podaje informację o przedsiębiorcach, którzy świadczą usługi gastronomiczne z dowozem do klienta.

Urząd Stanu Cywilnego w Sępólnie Krajeńskim informuje, że w związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia koronawirusem Burmistrz Sępólna Krajeńskiego podjął decyzję,

POMOC OSOBOM STARSZYM

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego Burmistrz Sępólna Krajeńskiego informuje, że dla osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych została uruchomiona specjalna linia telefoniczna.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech