Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Zbliża się termin, w którym płatnicy składek muszą  złożyć dokument ZUS ZSWA za osoby, które w ubiegłym roku choć jeden dzień pracowały w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze.

W dniu 14 marca 2023 r. w świetlicy wiejskiej w Teklanowie odbyło się sprawozdawczo – wyborcze Zebranie Wiejskie Sołectwa Teklanowo, któremu przewodniczył Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Pan Waldemar Stupałkowski.  

Reprezentanci trzech szkół z powiatu sępoleńskiego wzięli udział w ogólnopolskim konkursie pt. „Wielka Liga Czytelników”. Koordynatorem powiatowym wydarzenia była Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.

Zebranie Wiejskie Sołectwa Iłowo

W dniu 16 marca 2023 r. w świetlicy wiejskiej odbyło się sprawozdawczo-wyborcze Zebranie Wiejskie Sołectwa Iłowo, któremu przewodniczył Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Pan Waldemar Stupałkowski.

Od stycznia 2021 roku ZUS prowadzi rejestr umów o dzieło. Dzięki niemu wiadomo, ile jest ich zawieranych, z jakimi podmiotami oraz w jakich branżach. Tylko w ubiegłym roku zgłoszono ponad 1,7 mln takich umów.To nieco mniej niż w 2021 roku.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech