Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Dzisiaj mieliśmy przyjemność po raz kolejny gościć uczniów, tym razem z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi z Wałdowa, którzy po raz pierwszy odwiedzili naszą Izbę Dziedzictwa Kulturowego.

Informujemy o zmianie godzin odbycia się zajęć międzydziedzinowych z projektowania. Zajęcia będą odbywać się w godzinach 16:00 – 17:30 tego samego dnia (piątek)

Ale Jajo!

W okresie oczekiwania na Wielkanoc, jak co roku Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim pragnie zaakcentować zbliżające się święta.

W dniu 30 marca 2023 r. w świetlicy wiejskiej odbyło się sprawozdawczo-wyborcze Zebranie Wiejskie Sołectwa Komierowo, któremu przewodniczył Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Pan Waldemar Stupałkowski.

Burmistrz Sępólna Krajeńskiego ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć związanych z demontażem, transportem oraz unieszkodliwianiem odpadów zawierających azbest z nieruchomości znajdujących się na terenie gminy Sępólno Krajeńskie.

W dniu 28 marca 2023 r. w świetlicy wiejskiej w Dziechowie  odbyło się sprawozdawczo – wyborcze Zebranie Wiejskie Sołectwa Dziechowo, któremu przewodniczył  Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Pan Waldemar Stupałkowski.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech