Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

NIEBAWEM KOLEJNE REMONTY DRÓG

Ponad 10,5 mln złotych będzie kosztował kolejny etap remontu dróg gminnych w Sępólnie Krajeńskim. Łącznie w tym zadaniu wyremontowanych będzie osiem odcinków. Prace rozpoczną się już niebawem.

W środowe popołudnie na ulicach miasta w towarzystwie biedronek, Pani Wiosny oraz kurczaczka i jajeczka, pojawił się uśmiechnięty zajączek wielkanocny z gigantycznym jajem – pisanką wielkanocną, wprowadzając tym samym napotkanych mieszkańców Sępólna Krajeńskiego w świąteczną atmosferę. 

Dyżury telefoniczne w ZUS

Placówki ZUS w regionie organizują eksperckie dyżury telefoniczne, które odbędą się w dniach od 11 do 14 kwietnia.

INFORMACJA - płatności za podatki

Gmina Sępólno Krajeńskie informuję, że od dnia 1 kwietnia 2023 roku obsługę gotówkową dla Gminy prowadzi Poczta Polska. Od dokonanych na Poczcie wpłat na rzecz Gminy nie pobiera się prowizji.

Ale jaja... w bibliotece!

Blisko 250 uczniów ze szkół i przedszkoli z powiatu sępoleńskiego wzięło udział w zajęciach o tematyce wielkanocnej zorganizowanych przez Bibliotekę Publiczną im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.

Na  podstawie § 17   statutu  Osiedla  Nr   2   w    Sępólnie Krajeńskim zwołuję  Ogólne Zebranie Mieszkańców Osiedla Nr 2 w Sępólnie Krajeńskim na dzień 31 marca 2023r. początek o godz. 17.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Zebranie Wiejskie Sołectwa Jazdrowo

W dniu 22 marca 2023 r. w świetlicy wiejskiej w Jazdrowie odbyło się sprawozdawczo – wyborcze Zebranie Wiejskie Sołectwa Jazdrowo, któremu przewodniczył Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Pan Waldemar Stupałkowski.  

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech