Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Zebranie wiejskie Sołectwa Skarpa

W dniu 14 kwietnia 2023 r. w świetlicy wiejskiej w Skarpie  odbyło się sprawozdawczo – wyborcze Zebranie Wiejskie Sołectwa Skarpa, któremu przewodniczył  Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Pan Waldemar Stupałkowski.

LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. Badania można wykonać w dowolnej lokalizacji, niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego.

Zebranie wiejskie Sołectwa Trzciany

W dniu 12 kwietnia 2023 r. w świetlicy wiejskiej w Trzcianach  odbyło się sprawozdawczo – wyborcze Zebranie Wiejskie Sołectwa Trzciany, któremu przewodniczył  Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Pan Waldemar Stupałkowski. 

Kwalifikacja wojskowa

W okresie od dnia 17 kwietnia 2023 r. do dnia 21 lipca 2023 r. przeprowadzona zostanie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego kwalifikacja wojskowa.

Pamięć ofiar zbrodni katyńskiej.

W dniu 13 kwietnia br. przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Sępoleńskiego i Gminy Sępólno Krajeńskie złożyli wiązanki kwiatów pod pomnikiem Walki i Męczeństwa oddając cześć pamięci ofiar zbrodni katyńskiej.

Gmina Sępólno Krajeńskie na puzzlach

W ubiegłym tygodniu w Gminnym Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” odbyły się zajęcia „Gmina Sępólno Krajeńskie na puzzlach”, w których wzięli udział uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech