Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Komunikat o zmianie terminu odbioru szkła

Gmina Sępólno Krajeńskie informuje, że ze względu na błąd w harmonogramie wywozu odpadów komunalnych dla zabudowy wielorodzinnej obszar miejski dotyczącej odbioru  szkła i odpadów ze szkła w dniu 23.04.2023 r. (niedziela) wyznaczony został nowy termin odbioru odpadów na dzień 24.04.2023 r. (poniedziałek).

    Kliknij aby odsłuchać Gmina Sępólno Krajeńskie informuje, że ze względu na błąd w harmonogramie wywozu odpadów komunalnych dla zabudowy wielorodzinnej obszar miejski dotyczącej odbioru  szkła i odpadów ze szkła w dniu 23.04.2023 r. (niedziela) wyznaczony został nowy termin odbioru odpadów na dzień 24.04.2023 r. (poniedziałek).   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech