Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Bartas Szymoniak – beatrockowy koncert w Sępólnie Krajeńskim

- ZMIANA TERMINU!

Z przyczyn niezależnych od organizatora termin koncertu Bartasa Szymoniaka uległ zmianie. Z artystą spotkamy się w ramach Dni Sępólna Krajeńskiego, 6 sierpnia na sępoleńskim molo.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy!

Bartas Szymoniak to wokalista o charakterystycznej barwie głosu, twórca własnego stylu „Beatrock”, łączącego elementy beatboxu, wokali i żywych instrumentów wystąpi u nas już w sierpniu. Szymoniak to laureat "Idola", w latach 2008-2015 frontman legendarnego Sztywnego Pala Azji (2008-2015) oraz absolwent AM na katowickim Wydziale Jazzu. W ubiegłym roku na listach przebojów zadebiutował jego najnowszy singiel, „Powroty”. Tę oraz inne piosenki Szymoniaka – wśród których znajdują się m.in. autorskie interpretacje wierszy Cypriana Kamila Norwida, Bolesława Leśmiana czy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego – usłyszycie podczas wyjątkowego koncertu na sępoleńskim molo. Wyjątkowego, bo Bartas całą muzykę tworzy na żywo, zapętlając tworzone aparatem mowy beaty na specjalne urządzenie, zwane looperem. Nie przegap, zapisz tę datę w kalendarzu!

06.08.2023 r.

molo spacerowe w Sępólnie Krajeńskim

 

 

 

  Kliknij aby odsłuchać - ZMIANA TERMINU! Z przyczyn niezależnych od organizatora termin koncertu Bartasa Szymoniaka uległ zmianie. Z artystą spotkamy się w ramach Dni Sępólna Krajeńskiego, 6 sierpnia na sępoleńskim molo. Za wszelkie niedogodności przepraszamy! Bartas Szymoniak to wokalista o charakterystycznej barwie głosu, twórca własnego stylu „Beatrock”, łączącego elementy beatboxu, wokali i żywych instrumentów wystąpi u nas już w sierpniu. Szymoniak to laureat Idola, w latach 2008-2015 frontman legendarnego Sztywnego Pala Azji (2008-2015) oraz absolwent AM na katowickim Wydziale Jazzu. W ubiegłym roku na listach przebojów zadebiutował jego najnowszy singiel, „Powroty”. Tę oraz inne piosenki Szymoniaka – wśród których znajdują się m.in. autorskie interpretacje wierszy Cypriana Kamila Norwida, Bolesława Leśmiana czy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego – usłyszycie podczas wyjątkowego koncertu na sępoleńskim molo. Wyjątkowego, bo Bartas całą muzykę tworzy na żywo, zapętlając tworzone aparatem mowy beaty na specjalne urządzenie, zwane looperem. Nie przegap, zapisz tę datę w kalendarzu! 06.08.2023 r. molo spacerowe w Sępólnie Krajeńskim       Powered By GSpeech

 

zmiana treminu koncertu

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech