Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ZAWIADOMIENIE O SESJI RADY MIEJSKIEJ W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

Uprzejmie zapraszam na sesję Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, która  odbędzie się w dniu 26 kwietnia  2023r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim, ul. Tadeusza Kościuszki 11 w sali im. L. Prądzyńskiego.

Tematem sesji będzie:

  1. Problematyka zabezpieczenia potrzeb sportowo- rekreacyjnych mieszkańców Gminy Sępólno Krajeńskie.
  1. Ocena Zasobów Pomocy Społecznej w oparciu o analizę lokalnej sytuacji społecznej za rok 2022.
  1. Sprawozdania z działalności sołectw i osiedli z kadencji 2019-2023.
  1. Uchwały wg potrzeb.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z art.20 ust.1b ustawy o samorządzie gminnym obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej https://bip.gmina-sepolno.pl/?cid=1143 i na stronie internetowej https://www.gmina-sepolno.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=60&Itemid=296 gminy oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty. 

                                                                                                        

Przewodniczący Rady Miejskiej

inż. Franciszek Lesinski           

             

             

Więcej pod adresem: https://bip.gmina-sepolno.pl/?cid=1395

 

  Kliknij aby odsłuchać Uprzejmie zapraszam na sesję Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, która  odbędzie się w dniu 26 kwietnia  2023r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim, ul. Tadeusza Kościuszki 11 w sali im. L. Prądzyńskiego. Tematem sesji będzie: Problematyka zabezpieczenia potrzeb sportowo- rekreacyjnych mieszkańców Gminy Sępólno Krajeńskie. Ocena Zasobów Pomocy Społecznej w oparciu o analizę lokalnej sytuacji społecznej za rok 2022. Sprawozdania z działalności sołectw i osiedli z kadencji 2019-2023. Uchwały wg potrzeb. Jednocześnie informuję, że zgodnie z art.20 ust.1b ustawy o samorządzie gminnym obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej https://bip.gmina-sepolno.pl/?cid=1143 i na stronie internetowej https://www.gmina-sepolno.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=60&Itemid=296 gminy oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty.                                                                                                           Przewodniczący Rady Miejskiej inż. Franciszek Lesinski                                        Więcej pod adresem: https://bip.gmina-sepolno.pl/?cid=1395   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech