Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

„Jedziemy po bandzie”

W sobotę, 15 kwietnia, o godz. 20:00 w sępoleńskim Centrum Kultury i Sztuki rozpoczął się występ zielonogórskiego Kabaretu K2, który zaprezentował zebranej publiczności swój najnowszy program „Jedziemy po bandzie”.

Kabaret K2 powstał w 2012 w Zielonej Górze, tworzą go znani komicy : Bartosz Klauzinski, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś. „Jedziemy po bandzie” to już szósty program tej grupy kabaretowej. Sami artyści określają go jako „trochę mniej grzeczny” oraz taki, w którym porzucają poprawność polityczną, autocenzurę, konwenanse. Wszystko jednak odbywało się w granicach dobrego smaku, co jeszcze bardziej przypadło do gustu tak licznie przybyłej publiczności. Nie zabrakło zabawnych postaci, ciekawych tematów, zaskakujących puent oraz improwizacji. Widzowie mogli obejrzeć m.in. takie skecze jak: „Wakacje w piekle”, „Gry rodzinne” oraz „Przystanek”. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy kabareciarzom za świetny występ a publiczności za tak liczne przybycie.

 

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Tekst: Patrycja Młodzik

Fot.: Jacek Wojtania

 

  Kliknij aby odsłuchać W sobotę, 15 kwietnia, o godz. 20:00 w sępoleńskim Centrum Kultury i Sztuki rozpoczął się występ zielonogórskiego Kabaretu K2, który zaprezentował zebranej publiczności swój najnowszy program „Jedziemy po bandzie”. Kabaret K2 powstał w 2012 w Zielonej Górze, tworzą go znani komicy : Bartosz Klauzinski, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś. „Jedziemy po bandzie” to już szósty program tej grupy kabaretowej. Sami artyści określają go jako „trochę mniej grzeczny” oraz taki, w którym porzucają poprawność polityczną, autocenzurę, konwenanse. Wszystko jednak odbywało się w granicach dobrego smaku, co jeszcze bardziej przypadło do gustu tak licznie przybyłej publiczności. Nie zabrakło zabawnych postaci, ciekawych tematów, zaskakujących puent oraz improwizacji. Widzowie mogli obejrzeć m.in. takie skecze jak: „Wakacje w piekle”, „Gry rodzinne” oraz „Przystanek”. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy kabareciarzom za świetny występ a publiczności za tak liczne przybycie.   Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim Tekst: Patrycja Młodzik Fot.: Jacek Wojtania   Powered By GSpeech

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech