Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Łączy nas pamięć

W najbliższą środę, 19 kwietnia 2023 r. przypadnie 80. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim – największego zbrojnego zrywu Żydów i Żydówek podczas II wojny światowej, a zarazem pierwszego powstania miejskiego w okupowanej Europie.

Upamiętniając te wydarzenia, Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim przyłącza się po raz kolejny do akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile pod hasłem: „Łączy nas pamięć”, będzie można nas spotkać 19 kwietnia o godz. 10:00 na Placu Wolności w Sępólnie Krajeńskim, gdzie rozdamy Żonkile, które są nierozerwalnym symbolem zbiorowej pamięci wydarzeń  z 1943 roku.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

  Kliknij aby odsłuchać W najbliższą środę, 19 kwietnia 2023 r. przypadnie 80. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim – największego zbrojnego zrywu Żydów i Żydówek podczas II wojny światowej, a zarazem pierwszego powstania miejskiego w okupowanej Europie. Upamiętniając te wydarzenia, Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim przyłącza się po raz kolejny do akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile pod hasłem: „Łączy nas pamięć”, będzie można nas spotkać 19 kwietnia o godz. 10:00 na Placu Wolności w Sępólnie Krajeńskim, gdzie rozdamy Żonkile, które są nierozerwalnym symbolem zbiorowej pamięci wydarzeń  z 1943 roku. Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim   Powered By GSpeech

 

Łączy nas pamięć

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech