Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Gminne Zawody Pluszowego Misia 2023

Ośrodek Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim, Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sępólnie Krajeńskim, Gmina Sępólno Krajeńskie oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim zapraszają na Gminne Zawody "PLUSZOWEGO MISIA".

Baner Pluszowy Miś 2023

Zmagania odbędą się 20 kwietnia 2023r. o godz. 9.30 w hali Krajna Arena. W rywalizacji wezmą udział uczniowie z roczników 2013 i młodsi ze szkół podstawowych naszej gminy. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Poniżej prezentujemy listę drużyn biorących udział w zawodach:

- Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim: klasa I, II i III

- Szkoła Podstawowa nr 3 w Sępólnie Krajeńskim: klasa I, II i III

- Szkoła Podstawowa w Lutowie: klasa I i III

- Szkoła Podstawowa w Wałdowie: klasa I, II i III

- Szkoła Podstawowa w Wiśniewie: klasa I, II i III

- Szkoła Podstawowa w Zbożu: klasa II i III

- Szkoła Podstawowa w Zalesiu: klasa I, II i III

>>>Scenariusz zabaw<<<

>>>Regulamin Zawodów<<<

 

autor: Beata Bukolt

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Ośrodek Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim, Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sępólnie Krajeńskim, Gmina Sępólno Krajeńskie oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim zapraszają na Gminne Zawody PLUSZOWEGO MISIA. Zmagania odbędą się 20 kwietnia 2023r. o godz. 9.30 w hali Krajna Arena. W rywalizacji wezmą udział uczniowie z roczników 2013 i młodsi ze szkół podstawowych naszej gminy. Serdecznie zapraszamy do kibicowania! Poniżej prezentujemy listę drużyn biorących udział w zawodach: - Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim: klasa I, II i III - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sępólnie Krajeńskim: klasa I, II i III - Szkoła Podstawowa w Lutowie: klasa I i III - Szkoła Podstawowa w Wałdowie: klasa I, II i III - Szkoła Podstawowa w Wiśniewie: klasa I, II i III - Szkoła Podstawowa w Zbożu: klasa II i III - Szkoła Podstawowa w Zalesiu: klasa I, II i III >>>Scenariusz zabaw<<< >>>Regulamin Zawodów<<<   autor: Beata Bukolt     Powered By GSpeech

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech