Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Gmina Sępólno Krajeńskie na puzzlach

W ubiegłym tygodniu w Gminnym Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” odbyły się zajęcia „Gmina Sępólno Krajeńskie na puzzlach”, w których wzięli udział uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

logo gmina,gci,dorosli dzieciom

Zaprosiliśmy uczniów do ułożenia interaktywnych puzzli, które przedstawiały różne miejsca i obiekty z terenu Gminy Sępólno Krajeńskie. Układanie puzzli może być relaksującym zajęciem, jest to również forma treningu umysłu, która wymaga koncentracji i cierpliwości. Układanie puzzli może pomóc w rozwijaniu wyobraźni przestrzennej oraz percepcji wzrokowej. Poziom trudności puzzli online można było dowolnie zmieniać. Po ułożeniu układanek uczestnicy zajęć zobaczyli zdjęcia przedstawiające m.in. walory przyrodnicze naszej Gminy, a także ciekawe miejsca. Układanie tematycznych puzzli jest ciekawą formą poznawania kultury i historii regionu, a przede wszystkim przyjemną rozrywką, która dostarcza satysfakcji z ukończonego dzieła.

Dziękujemy uczniom za wspólnie spędzony czas! Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.

 

  Kliknij aby odsłuchać W ubiegłym tygodniu w Gminnym Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” odbyły się zajęcia „Gmina Sępólno Krajeńskie na puzzlach”, w których wzięli udział uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Zaprosiliśmy uczniów do ułożenia interaktywnych puzzli, które przedstawiały różne miejsca i obiekty z terenu Gminy Sępólno Krajeńskie. Układanie puzzli może być relaksującym zajęciem, jest to również forma treningu umysłu, która wymaga koncentracji i cierpliwości. Układanie puzzli może pomóc w rozwijaniu wyobraźni przestrzennej oraz percepcji wzrokowej. Poziom trudności puzzli online można było dowolnie zmieniać. Po ułożeniu układanek uczestnicy zajęć zobaczyli zdjęcia przedstawiające m.in. walory przyrodnicze naszej Gminy, a także ciekawe miejsca. Układanie tematycznych puzzli jest ciekawą formą poznawania kultury i historii regionu, a przede wszystkim przyjemną rozrywką, która dostarcza satysfakcji z ukończonego dzieła. Dziękujemy uczniom za wspólnie spędzony czas! Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.   Powered By GSpeech

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech