Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Festiwal Smaków Food Trucków powraca do Sępólna Krajeńskiego!

Już 22 i 23 kwietnia Targowisko Miejskie wypełni się mobilnymi restauracjami z całej Polski.

Sezon foodtruckowy czas zacząć! II edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Sępólnie Krajeńskim odbędzie się na terenie Targowiska Miejskiego. Zapowiada się weekend pełen smaków!Jeśli tęskniliście za kulinarnymi podróżami i smakami z różnych stron świata, to nie martwcie się, nie będziecie musieli już dłużej czekać – Festiwal Smaków Food Trucków powraca 22 kwietnia do Sępólna Krajeńskiego. Na Targowisku Miejskim znajdą się przysmaki z Azji, Europy oraz Ameryki.Na fanów kuchni śródziemnomorskiej czekać będą owoce morza. Spodziewajcie się kalmarów oraz krewetek w różnych wersjach. Przedstawiciele kuchni azjatyckiej zaserwują pad thai: z kurczakiem, wołowiną, krewetkami lub tofu. Poszukiwaczom ostrych i wyrazistych smaków polecamy odwiedzić food trucka z kuchnią meksykańską. Znajdziecie tam między innymi: tradycyjne chilli con carne, aromatyczne burrito oraz chrupiące, wypełnione dodatkami po brzegi taco. Nie zabraknie też klasyków street foodu, czyli: burgerów, zapiekanek oraz corn dogów. Idealną opcją na mniejszy głód będą chrupiące na zewnątrz i mięciutkie w środku frytki belgijskie, serwowane w duecie z rzemieślniczymi sosami. Na deser natomiast polecają się kultowe hiszpańskie churrosy, z posypką lub polewą czekoladową. Wszystkie food trucki będą publikowane na stronie wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/528954996025924Festiwal Smaków Food Trucków to zarówno dobre jedzenie, jak i rozrywka dla całej rodziny. Emocji i uśmiechu najmłodszym uczestnikom dostarczy strefa kolorowych dmuchańców. Angażująca gra terenowa to idealna porcja zabawy i ruchu dla każdego. Jeśli lubicie rywalizację, to zachęcamy do wzięcia udziału w konkursach jedzenia na czas, w których do wygrania będą smakowite bony na dania z food trucków oraz festiwalowe gadżety. Przedstawiciele mobilnych restauracji zawalczą o tytuł Najsmaczniejszego Food Trucka. Każdy głos ma znaczenie, więc koniecznie przyjdź, skosztuj i zagłosuj na swojego faworyta!

 

Najważniejsze informacje:
Wstęp bezpłatny

Kiedy?
22 i 23 kwietnia 2023


Gdzie?Targowisko Miejskie, Sępólno Krajeńskie


O której?Sobota 12:00 – 21:00
Niedziela 12:00 – 20:00


Więcej na stronie wydarzenia:
www.facebook.com/events/528954996025924

Partnerzy:
Miasto Sępólno Krajeńskie
Browar Amber

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech