Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

NIEBAWEM KOLEJNE REMONTY DRÓG

Ponad 10,5 mln złotych będzie kosztował kolejny etap remontu dróg gminnych w Sępólnie Krajeńskim. Łącznie w tym zadaniu wyremontowanych będzie osiem odcinków. Prace rozpoczną się już niebawem.

Wykonawcą robót będzie sępoleński Zakład Transportu i Usług. W ciągu roku firma ta zbuduje pięć kolejnych odcinków w mieście – chodzi tu o ulicę Reja, Prusa, Radosną, Bajkową i Więcborską oraz trzy odcinki na terenach wiejskich – mowa tu o drodze w Sikorzu, Trzcianach i Dziechowie.

- Prace ruszą jeszcze w tym roku. Ich zakończenie zaplanowano na rok przyszły, ponieważ zakres robót jest naprawdę duży. Ulice w Sępólnie Krajeńskim będą budowane w technologii polbrukowej, natomiast odcinki w Sikorzu, Trzcianach i Dziechowie utwardzane będą asfaltem – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Wszystko ma kosztować nieco ponad 10,5 mln złotych. 9,5 mln stanowi pozyskane przez Gminę dofinansowanie z rządowego programu Polski Ład.

Warto przypomnieć, że ta sama firma buduje obecnie ulicę Słoneczną i Orzeszkowej w Sępólnie Krajeńskim. Oba odcinki mają być gotowe do końca kwietnia.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

  Kliknij aby odsłuchać Ponad 10,5 mln złotych będzie kosztował kolejny etap remontu dróg gminnych w Sępólnie Krajeńskim. Łącznie w tym zadaniu wyremontowanych będzie osiem odcinków. Prace rozpoczną się już niebawem. Wykonawcą robót będzie sępoleński Zakład Transportu i Usług. W ciągu roku firma ta zbuduje pięć kolejnych odcinków w mieście – chodzi tu o ulicę Reja, Prusa, Radosną, Bajkową i Więcborską oraz trzy odcinki na terenach wiejskich – mowa tu o drodze w Sikorzu, Trzcianach i Dziechowie. - Prace ruszą jeszcze w tym roku. Ich zakończenie zaplanowano na rok przyszły, ponieważ zakres robót jest naprawdę duży. Ulice w Sępólnie Krajeńskim będą budowane w technologii polbrukowej, natomiast odcinki w Sikorzu, Trzcianach i Dziechowie utwardzane będą asfaltem – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Wszystko ma kosztować nieco ponad 10,5 mln złotych. 9,5 mln stanowi pozyskane przez Gminę dofinansowanie z rządowego programu Polski Ład. Warto przypomnieć, że ta sama firma buduje obecnie ulicę Słoneczną i Orzeszkowej w Sępólnie Krajeńskim. Oba odcinki mają być gotowe do końca kwietnia. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach. Powered By GSpeech

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech