Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Ćwierćfinały wojewódzkie w siatkówce dla drużyny z Wiśniewy!

Zakończyła się tegoroczna, piękna, przygoda z zawodami szkolnymi w piłce siatkowej. Ostatnim etapem dla Szkoły Podstawowej w Wiśniewie był udział w ćwierćfinałach wojewódzkich, które odbyły się w Tucholi.

Zarówno dziewczęta młodsze. tj. rocznik 2010 i młodsi oraz starsze - rocznik 2008/2009, poprzez zwycięstwa w zawodach gminnych i powiatowych uzyskały prawo gry w zawodach na szczeblu województwa. Tak się złożyło, że oba turnieje rozgrywane były w Tucholi.

Nasze reprezentacje walczyły bardzo dzielnie i momentami toczyły wyrównane pojedynki ze szkołami specjalizującymi się w szkoleniu siatkówki. Dziewczynki młodsze zwyciężyły jedno spotkanie ze Szkołą Podstawową w Żołędowie 2:0 lecz przegrały z SP nr 9 Bydgoszcz i SP nr 2 Tuchola. Dziewczynki starsze musiały uznać wyższość dziewcząt z Chełmna i Tucholi, lecz w każdym secie zdobywały ponad 15 punktów, co już jest dużym osiągnięciem!

Gratulujemy tegorocznego występu wszystkim naszym dziewczyną i ich rodzicom!

Bartosz Burkiewicz

nauczyciel

wychowania fizycznego

 

  Kliknij aby odsłuchać Zakończyła się tegoroczna, piękna, przygoda z zawodami szkolnymi w piłce siatkowej. Ostatnim etapem dla Szkoły Podstawowej w Wiśniewie był udział w ćwierćfinałach wojewódzkich, które odbyły się w Tucholi. Zarówno dziewczęta młodsze. tj. rocznik 2010 i młodsi oraz starsze - rocznik 2008/2009, poprzez zwycięstwa w zawodach gminnych i powiatowych uzyskały prawo gry w zawodach na szczeblu województwa. Tak się złożyło, że oba turnieje rozgrywane były w Tucholi. Nasze reprezentacje walczyły bardzo dzielnie i momentami toczyły wyrównane pojedynki ze szkołami specjalizującymi się w szkoleniu siatkówki. Dziewczynki młodsze zwyciężyły jedno spotkanie ze Szkołą Podstawową w Żołędowie 2:0 lecz przegrały z SP nr 9 Bydgoszcz i SP nr 2 Tuchola. Dziewczynki starsze musiały uznać wyższość dziewcząt z Chełmna i Tucholi, lecz w każdym secie zdobywały ponad 15 punktów, co już jest dużym osiągnięciem! Gratulujemy tegorocznego występu wszystkim naszym dziewczyną i ich rodzicom! Bartosz Burkiewicz nauczyciel wychowania fizycznego   Powered By GSpeech

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech