Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Dziewczynki z Wiśniewy najlepsze, a chłopcy trzeci podczas zawodów o Puchar Burmistrza w halowej piłce nożnej!

W Hali Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się kolejne zawody sportowe. Tym razem uczniowie ze szkół w naszej gminie rywalizowali o Puchar Burmistrza Sępólna Kraj. w halowej piłce nożnej.

W każdym dniu do rywalizacji przystąpiło po 5 drużyn, tj. Szkoła Podstawowa nr  i 3 z Sępólna, SP Zalesie, SP Wałdowo i SP Wiśniewa.

Pierwszego dnia rywalizowali chłopcy. Najlepsi okazali się reprezentanci szkoły w Wałdowie. Nasi uczniowie uplasowali się na 3. miejscu z bilansem dwóch zwycięstw i dwóch porażek. 

Drugiego dnia grały dziewczęta. Turniej zdominowały uczennice z SP w Wiśniewie. Ich bilans to 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. W całych zawodach dziewczynki strzeliły 14 bramek nie tracąc żadnej!

Chłopcy: Basiński Szymon, Pawełczak Franciszek, Kubicki Mikołaj, Woliński Oskar, Tymecki Przemysław,  Tumanik Mariusz, Barabas Szymon.

Dziewczęta: Czajka Nadia, Kuszyńska Katarzyna, Ludtke Natalia, Majewwska Nadia, Krzyżkowska Nadia, Pyrc Klara, Chorodyńska Sandra.

Wielkie gratulacje !

Bartosz Burkiewicz

nauczyciel

wychowania fizycznego

  Kliknij aby odsłuchać W Hali Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się kolejne zawody sportowe. Tym razem uczniowie ze szkół w naszej gminie rywalizowali o Puchar Burmistrza Sępólna Kraj. w halowej piłce nożnej. W każdym dniu do rywalizacji przystąpiło po 5 drużyn, tj. Szkoła Podstawowa nr  i 3 z Sępólna, SP Zalesie, SP Wałdowo i SP Wiśniewa. Pierwszego dnia rywalizowali chłopcy. Najlepsi okazali się reprezentanci szkoły w Wałdowie. Nasi uczniowie uplasowali się na 3. miejscu z bilansem dwóch zwycięstw i dwóch porażek.  Drugiego dnia grały dziewczęta. Turniej zdominowały uczennice z SP w Wiśniewie. Ich bilans to 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. W całych zawodach dziewczynki strzeliły 14 bramek nie tracąc żadnej! Chłopcy: Basiński Szymon, Pawełczak Franciszek, Kubicki Mikołaj, Woliński Oskar, Tymecki Przemysław,  Tumanik Mariusz, Barabas Szymon. Dziewczęta: Czajka Nadia, Kuszyńska Katarzyna, Ludtke Natalia, Majewwska Nadia, Krzyżkowska Nadia, Pyrc Klara, Chorodyńska Sandra. Wielkie gratulacje ! Bartosz Burkiewicz nauczyciel wychowania fizycznego Powered By GSpeech

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech