Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Słonka Bydgoszcz najlepsza w II Turnieju Służb Leśnych i Kół Łowieckich w Futsalu.

25 marca 2023r. w hali Krajna Arena odbył się II Turniej Służb Leśnych i Kół Łowieckich w Futsalu.

Organizatorami zmagań byli: Koło Łowieckie "Knieja" Sośno oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Turniej podobnie jak w zeszłym roku był charytatywny. Podczas rozgrywek prowadzona była zbiórka pieniędzy na leczenie Nikodema Błaszkowskiego, który choruje na ostrą białaczkę oraz Kuby Nowaczyka, który urodził się z wrodzoną wadą serca.

DSC 1094

Zmagania oficjalnie otworzył Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski. Na otwarciu imprezy obecni byli również: Vice Starosta Sępoleński Andrzej Marach, Przewodniczący Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim Franciszek Lesinski, Nadleśniczy w Lipce Janusz Grabowski, Właściciel Sklepu Myśliwskiego Krajeńska Ostoja Jarosław Szewc, Członek Zarządu Okręgowego PZL Rafał Sulkowski oraz Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim Marek Chart. Spotkania sędziowali Bartosz Burkiewicz oraz Sławomir Gołąbek. Opiekę medyczną sprawowali Szymon Prusak oraz OSP Wałdowo. 

Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn. W grupie A rywalizowali: Knieja Sośno, Szarak Więcbork, Nadleśnictwo Lipka, Nadleśnictwo Runowo. W grupie B znaleźli się: Słonka Bydgoszcz, Nadleśnictwo Lutówko, Kicz Tuchola, Jeleń Rościmin. 

Poniżej prezentujemy uzyskane wyniki:

Grupa A

Lp Drużyna 1 2 3 4 Br PKT Miejsce
1 Knieja Sośno X 3:0 1:1 3:0 7:1 7 I
2 Szarak Więcbork 0:3 X 2:2 1:3 3:8 1 IV
3 Nadleśnictwo Lipka 1:1 2:2 X 1:1 4:4 3 III
4 Nadleśnictwo Runowo 0:3 3:1 1:1 X 4:5 4 II

Grupa B

Lp Drużyna 1 2 3 4 Br PKT Miejsce
1 Słonka Bydgoszcz X 4:0 4:0 3:0 11:0 9 I
2 Nadleśnictwo Lutówko 0:4 X 6:0 4:3 10:3 6 II
3 Kicz Tuchola 0:4 0:6 X 0:2 0:12 0 IV
4 Jeleń Rościmin 0:3 3:4 2:0 X 5:7 3 III

I półfinał:

Nadleśnictwo Runowo - Słonka Bydgoszcz wynik: 1:2

II półfinał:

Knieja Sośno - Nadleśnictwo Lutówko wynik: 2:0

Mecz o 7 miejsce

Szarak Więcbork - Kicz Tuchola wynik: 6:0

Mecz o 5 miejsce

Nadleśnictwo Lipka - Jeleń Rościmin wynik 1:0

Mecz o 3 miejsce

Nadleśnictwo Runowo - Nadleśnictwo Lutówko wynik: 4:1

Mecz o 1 miejsce

Słonka Bydgoszcz - Knieja Sośno wynik 3:2

8 miejsce - KŁ nr 100 Kicz Tuchola;

7 miejsce - KŁ nr 77 Szarak Więcbork;

6 miejsce - KŁ nr 10 Jeleń Rościmin;

5 miejsce - Nadleśnictwo Lipka;

4 miejsce - Nadleśnictwo Lutówko;

3 miejsce - Nadleśnictwo Runowo;

2 miejsce - KŁ nr 79 Knieja Sośno;

1 miejsce - KŁ nr 13 Słonka Bydgoszcz

Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary i pamiątkowe kubeczki oraz nagrody: 1 miejsce - ambona, 2 miejsce - zwyżka, 3 miejsce - zwyżka. Wyróżnionych zostało także trzech zawodników indywidualnie. 

Najlepszy strzelec turnieju

DSC 1039

Bartosz Hening (Słonka Bydgoszcz) - 9 goli.

Najlepszy bramkarz

DSC 1046

Michał Tuński (Knieja Sośno)

Najlepszy zawodnik

DSC 1057

Mateusz Twardy (Nadleśnictwo Lutówko)

Szczególne podziękowania należą się partnerom i sponsorom, którymi byli:

- Sklep Myśliwski Krajeńska Ostoja w Więcborku;

- Usługi Gastronomiczne Ewelina Binkowska;

- Firma QBA - Jakub Pałbicki Kamień Krajeński;

- Firma "Kamyszek" Sępólno Krajeńskie;

- Drukarnia Daniel w Sępólnie Krajeńskim;

- Firma "U Piotra"

- Neuron Ewa Szymańska Sępólno Krajeńskie;

- Tartak Jarzębowy Bór w Wałdowie;

- Tartak Grabowno;

- Spółka Produkcyjno - Handlowa Bąkowski - Thomas;

- Centrum Małego Dziecka i Rodziny w Sępólnie Krajeńskim oraz inne podmioty i osoby anonimowe. 

>>>Zapraszamy do fotogalerii<<<

Autor: Sławomir Gołąbek          

 

  Kliknij aby odsłuchać 25 marca 2023r. w hali Krajna Arena odbył się II Turniej Służb Leśnych i Kół Łowieckich w Futsalu. Organizatorami zmagań byli: Koło Łowieckie Knieja Sośno oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Turniej podobnie jak w zeszłym roku był charytatywny. Podczas rozgrywek prowadzona była zbiórka pieniędzy na leczenie Nikodema Błaszkowskiego, który choruje na ostrą białaczkę oraz Kuby Nowaczyka, który urodził się z wrodzoną wadą serca. Zmagania oficjalnie otworzył Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski. Na otwarciu imprezy obecni byli również: Vice Starosta Sępoleński Andrzej Marach, Przewodniczący Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim Franciszek Lesinski, Nadleśniczy w Lipce Janusz Grabowski, Właściciel Sklepu Myśliwskiego Krajeńska Ostoja Jarosław Szewc, Członek Zarządu Okręgowego PZL Rafał Sulkowski oraz Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim Marek Chart. Spotkania sędziowali Bartosz Burkiewicz oraz Sławomir Gołąbek. Opiekę medyczną sprawowali Szymon Prusak oraz OSP Wałdowo.  Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn. W grupie A rywalizowali: Knieja Sośno, Szarak Więcbork, Nadleśnictwo Lipka, Nadleśnictwo Runowo. W grupie B znaleźli się: Słonka Bydgoszcz, Nadleśnictwo Lutówko, Kicz Tuchola, Jeleń Rościmin.  Poniżej prezentujemy uzyskane wyniki: Grupa A Lp Drużyna 1 2 3 4 Br PKT Miejsce 1 Knieja Sośno X 3:0 1:1 3:0 7:1 7 I 2 Szarak Więcbork 0:3 X 2:2 1:3 3:8 1 IV 3 Nadleśnictwo Lipka 1:1 2:2 X 1:1 4:4 3 III 4 Nadleśnictwo Runowo 0:3 3:1 1:1 X 4:5 4 II Grupa B Lp Drużyna 1 2 3 4 Br PKT Miejsce 1 Słonka Bydgoszcz X 4:0 4:0 3:0 11:0 9 I 2 Nadleśnictwo Lutówko 0:4 X 6:0 4:3 10:3 6 II 3 Kicz Tuchola 0:4 0:6 X 0:2 0:12 0 IV 4 Jeleń Rościmin 0:3 3:4 2:0 X 5:7 3 III I półfinał: Nadleśnictwo Runowo - Słonka Bydgoszcz wynik: 1:2 II półfinał: Knieja Sośno - Nadleśnictwo Lutówko wynik: 2:0 Mecz o 7 miejsce Szarak Więcbork - Kicz Tuchola wynik: 6:0 Mecz o 5 miejsce Nadleśnictwo Lipka - Jeleń Rościmin wynik 1:0 Mecz o 3 miejsce Nadleśnictwo Runowo - Nadleśnictwo Lutówko wynik: 4:1 Mecz o 1 miejsce Słonka Bydgoszcz - Knieja Sośno wynik 3:2 8 miejsce - KŁ nr 100 Kicz Tuchola; 7 miejsce - KŁ nr 77 Szarak Więcbork; 6 miejsce - KŁ nr 10 Jeleń Rościmin; 5 miejsce - Nadleśnictwo Lipka; 4 miejsce - Nadleśnictwo Lutówko; 3 miejsce - Nadleśnictwo Runowo; 2 miejsce - KŁ nr 79 Knieja Sośno; 1 miejsce - KŁ nr 13 Słonka Bydgoszcz Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary i pamiątkowe kubeczki oraz nagrody: 1 miejsce - ambona, 2 miejsce - zwyżka, 3 miejsce - zwyżka. Wyróżnionych zostało także trzech zawodników indywidualnie.  Najlepszy strzelec turnieju Bartosz Hening (Słonka Bydgoszcz) - 9 goli. Najlepszy bramkarz Michał Tuński (Knieja Sośno) Najlepszy zawodnik Mateusz Twardy (Nadleśnictwo Lutówko) Szczególne podziękowania należą się partnerom i sponsorom, którymi byli: - Sklep Myśliwski Krajeńska Ostoja w Więcborku; - Usługi Gastronomiczne Ewelina Binkowska; - Firma QBA - Jakub Pałbicki Kamień Krajeński; - Firma Kamyszek Sępólno Krajeńskie; - Drukarnia Daniel w Sępólnie Krajeńskim; - Firma U Piotra - Neuron Ewa Szymańska Sępólno Krajeńskie; - Tartak Jarzębowy Bór w Wałdowie; - Tartak Grabowno; - Spółka Produkcyjno - Handlowa Bąkowski - Thomas; - Centrum Małego Dziecka i Rodziny w Sępólnie Krajeńskim oraz inne podmioty i osoby anonimowe.  >>>Zapraszamy do fotogalerii<<< Autor: Sławomir Gołąbek             Powered By GSpeech

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech