Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Serwis informacyjny gminy Sępólno Krajeńskie marzec 2023

Zakończyła się rekrutacja do wszystkich przedszkoli, ale nie wszystkim rodzicom się to podoba.

Właśnie od tych informacji rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych informacji marca w gminie Sępólno, ale to nie wszystko: w programie powiemy jeszcze o budowie skateparku, o budowie aż ośmiu odcinków nowych dróg i ulic w gminie, oraz o doświetleniu przejść dla pieszych w ciągu drogi krajowej nr 25. Na koniec kilka ujęć z obchodzonego w marcu Dnia Sołtysa.

 

  Kliknij aby odsłuchać Zakończyła się rekrutacja do wszystkich przedszkoli, ale nie wszystkim rodzicom się to podoba. Właśnie od tych informacji rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych informacji marca w gminie Sępólno, ale to nie wszystko: w programie powiemy jeszcze o budowie skateparku, o budowie aż ośmiu odcinków nowych dróg i ulic w gminie, oraz o doświetleniu przejść dla pieszych w ciągu drogi krajowej nr 25. Na koniec kilka ujęć z obchodzonego w marcu Dnia Sołtysa.   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech