Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Serwis informacyjny gminy Sępólno Krajeńskie luty 2023

Już w najbliższych dniach będzie wiadomo, czy uda się rozstrzygnąć w pierwszym terminie przetarg na zagospodarowanie strefy płatnego parkowania w mieście, i właśnie od tych informacji rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń lutego w gminie Sępólno Krajeńskie.

Później w programie powiemy także o przetargach na budowę skateparku, Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych i budowy ośmiu odcinków dróg dofinansowanych ze środków rządowych. W dalszej części powiemy na jakim etapie jest pomysł budowy tanich mieszkań na wynajem przy ulicy Baczyńskiego, a na koniec rozmowa ze „Sportowcem roku 20-22” w gminie Sępólno Przemysławem Paterkiem.

 

  Kliknij aby odsłuchać Już w najbliższych dniach będzie wiadomo, czy uda się rozstrzygnąć w pierwszym terminie przetarg na zagospodarowanie strefy płatnego parkowania w mieście, i właśnie od tych informacji rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń lutego w gminie Sępólno Krajeńskie. Później w programie powiemy także o przetargach na budowę skateparku, Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych i budowy ośmiu odcinków dróg dofinansowanych ze środków rządowych. W dalszej części powiemy na jakim etapie jest pomysł budowy tanich mieszkań na wynajem przy ulicy Baczyńskiego, a na koniec rozmowa ze „Sportowcem roku 20-22” w gminie Sępólno Przemysławem Paterkiem.   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech