Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

INFORMACJA - płatności za podatki

Gmina Sępólno Krajeńskie informuję, że od dnia 1 kwietnia 2023 roku obsługę gotówkową dla Gminy prowadzi Poczta Polska. Od dokonanych na Poczcie wpłat na rzecz Gminy nie pobiera się prowizji.

Jednocześnie przypominamy, że od 01.07.2022r. płatności za podatki i opłaty można dokonywać przelewem bankowym na rachunek bankowy Gminy lub kartą bankową za pośrednictwem terminala w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie Urzędu Miejskiego.

 

  Kliknij aby odsłuchać Gmina Sępólno Krajeńskie informuję, że od dnia 1 kwietnia 2023 roku obsługę gotówkową dla Gminy prowadzi Poczta Polska. Od dokonanych na Poczcie wpłat na rzecz Gminy nie pobiera się prowizji. Jednocześnie przypominamy, że od 01.07.2022r. płatności za podatki i opłaty można dokonywać przelewem bankowym na rachunek bankowy Gminy lub kartą bankową za pośrednictwem terminala w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie Urzędu Miejskiego.   Powered By GSpeech

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech