Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Spektakl muzyczny "Kora. Falowanie i spadanie"

Wraz z Bałtyckim Teatrem Dramatycznym im. J. Słowackiego z Koszalina zapraszamy Państwa na niezwykle elektryzujący, spektakl muzyczny poświęcony wokalistce zespołu Maanam – Korze, pt: „Kora. Falowanie i spadanie” który zostanie wystawiony 22 kwietnia o godz. 19:00, w sali widowiskowo-kinowej w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

 


Opis spektaklu:

Kora fascynuje. Nawet, kiedy jej już nie ma, zostały evergreeny Maanamu i jej własna legenda. Może zachwycać, może obrażać, ale nikogo nie pozostawia obojętnym. Kora zawsze mówiła to, co myślała i z lubością opowiadała, jak istotną rolę w jej życiu odgrywają sny. Dlatego i my wyśniliśmy nasz teatralny sen o Korze w spektaklu "Kora. Falowanie i spadanie". Usłyszycie w nim największe przeboje Maanamu i przepłyniecie przez oniryczny ocean zdarzeń z życia artystki, w którym najważniejsze było po prostu życie. I miłość. Bo według niej każda miłość zaczyna się od miłości i naprawdę nie sposób się z tym nie zgodzić.

Na scenie zobaczymy Żanettę Gruszczyńską-Ogonowską, Wojciecha Kowalskiego i Artura Czerwińskiego, a także Bernadettę Bursztę, Adriannę Jendroszek, Dominikę Mrozowską-Grobelną, Beatę Niedzielę oraz Katarzynę Ulicką-Pydę. Spektakl "Kora. Falowanie i spadanie" reżyseruje Alina Moś-Kerger, która w BTD kilka lat temu zrealizowała spektakl "Dziękuję za różę". Autorem scenariusza jest Tomasz Ogonowski, któremu reżyserka udzieliła konsultacji dramaturgicznych. Za kostiumy i scenografię odpowiada Natalia Kołodziej, za ruch sceniczny Bartosz Bandura, a za opracowanie muzyczne Maciej Osada-Sobczyński.

22 kwietnia

godz. 19:00

sala widowiskowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w sekretariacie CKiS lub na stronie

https://biletyna.pl/spektakl/Kora-Falowanie-i-Spadanie-Sepolno-Krajenskie/Sepolno-Krajenskie

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Wraz z Bałtyckim Teatrem Dramatycznym im. J. Słowackiego z Koszalina zapraszamy Państwa na niezwykle elektryzujący, spektakl muzyczny poświęcony wokalistce zespołu Maanam – Korze, pt: „Kora. Falowanie i spadanie” który zostanie wystawiony 22 kwietnia o godz. 19:00, w sali widowiskowo-kinowej w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.   Opis spektaklu: Kora fascynuje. Nawet, kiedy jej już nie ma, zostały evergreeny Maanamu i jej własna legenda. Może zachwycać, może obrażać, ale nikogo nie pozostawia obojętnym. Kora zawsze mówiła to, co myślała i z lubością opowiadała, jak istotną rolę w jej życiu odgrywają sny. Dlatego i my wyśniliśmy nasz teatralny sen o Korze w spektaklu Kora. Falowanie i spadanie. Usłyszycie w nim największe przeboje Maanamu i przepłyniecie przez oniryczny ocean zdarzeń z życia artystki, w którym najważniejsze było po prostu życie. I miłość. Bo według niej każda miłość zaczyna się od miłości i naprawdę nie sposób się z tym nie zgodzić. Na scenie zobaczymy Żanettę Gruszczyńską-Ogonowską, Wojciecha Kowalskiego i Artura Czerwińskiego, a także Bernadettę Bursztę, Adriannę Jendroszek, Dominikę Mrozowską-Grobelną, Beatę Niedzielę oraz Katarzynę Ulicką-Pydę. Spektakl Kora. Falowanie i spadanie reżyseruje Alina Moś-Kerger, która w BTD kilka lat temu zrealizowała spektakl Dziękuję za różę. Autorem scenariusza jest Tomasz Ogonowski, któremu reżyserka udzieliła konsultacji dramaturgicznych. Za kostiumy i scenografię odpowiada Natalia Kołodziej, za ruch sceniczny Bartosz Bandura, a za opracowanie muzyczne Maciej Osada-Sobczyński. 22 kwietnia godz. 19:00 sala widowiskowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim Bilety w cenie 50 zł do nabycia w sekretariacie CKiS lub na stronie https://biletyna.pl/spektakl/Kora-Falowanie-i-Spadanie-Sepolno-Krajenskie/Sepolno-Krajenskie Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim     Powered By GSpeech

 

 

Kora. Falowanie i spadanie

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech