Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Bartas Szymoniak – beatrockowy koncert w Sępólnie Krajeńskim

Bartas Szymoniak, jeden z ostatnich gości „Sępoleńskiej Akademii Sukcesu", wraca do nas z koncertem!

Wokalista o charakterystycznej - onirycznej barwie głosu, twórca własnego stylu „Beatrock", łączącego elementy beatboxu, wokali i żywych instrumentów wystąpi u nas już 26 kwietnia o godz. 18:00 w sali widowiskowo-kinowej CKiS. Szymoniak to laureat IDOLA, w latach 2008-2015 frontman legendarnego Sztywnego Pala Azji  oraz absolwent AM na katowickim Wydziale Jazzu. Autor takich przebojów jak "Wojownik z miłości", "Cierpliwość" czy "Powroty" -  które przez 9 kolejnych tygodni nie opuszczały szczytu listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Uzupełnieniem jego twórczości są nietuzinkowe, autorskie interpretacje wierszy Cypriana Kamila Norwida, Bolesława Leśmiana, Tadeusza Gajcego, Antoniego Słonimskiego czy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego – Wszystko to usłyszycie na wyjątkowym koncercie w Centrum Kultury i Sztuki. Wyjątkowym, bo Bartas całą muzykę tworzy na żywo, zapętlając tworzone aparatem mowy beaty na specjalne urządzenie, zwane looperem. Nie przegap, kup bilet już dziś!

26.04.2023 r.

godz. 18:00

Sala widowiskowo-kinowa CKiS

Sępólno Krajeńskie

Bilety 30 zł do nabycia w sekretariacie CKiS lub na stronie:  https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie/Centrum-Kultury-i-Sztuki

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Bartas Szymoniak, jeden z ostatnich gości „Sępoleńskiej Akademii Sukcesu, wraca do nas z koncertem! Wokalista o charakterystycznej - onirycznej barwie głosu, twórca własnego stylu „Beatrock, łączącego elementy beatboxu, wokali i żywych instrumentów wystąpi u nas już 26 kwietnia o godz. 18:00 w sali widowiskowo-kinowej CKiS. Szymoniak to laureat IDOLA, w latach 2008-2015 frontman legendarnego Sztywnego Pala Azji  oraz absolwent AM na katowickim Wydziale Jazzu. Autor takich przebojów jak Wojownik z miłości, Cierpliwość czy Powroty -  które przez 9 kolejnych tygodni nie opuszczały szczytu listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Uzupełnieniem jego twórczości są nietuzinkowe, autorskie interpretacje wierszy Cypriana Kamila Norwida, Bolesława Leśmiana, Tadeusza Gajcego, Antoniego Słonimskiego czy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego – Wszystko to usłyszycie na wyjątkowym koncercie w Centrum Kultury i Sztuki. Wyjątkowym, bo Bartas całą muzykę tworzy na żywo, zapętlając tworzone aparatem mowy beaty na specjalne urządzenie, zwane looperem. Nie przegap, kup bilet już dziś! 26.04.2023 r. godz. 18:00 Sala widowiskowo-kinowa CKiS Sępólno Krajeńskie Bilety 30 zł do nabycia w sekretariacie CKiS lub na stronie:  https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie/Centrum-Kultury-i-Sztuki Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim     Powered By GSpeech

 

 

bartas szymoniak banner

 

Bartas Szymoniak koncert

 

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech