Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Ale Jajo!

W okresie oczekiwania na Wielkanoc, jak co roku Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim pragnie zaakcentować zbliżające się święta.

W tym roku wyjdziemy na ulice naszego miasta już w środę 5.04.2023 r., by wspólnie z Państwem udekorować gigantyczną pisankę wielkanocną, która jest nieoderwanym symbolem Wielkanocy. Wyczekujcie nas, wyruszamy o godz. 12:00!

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

 

  Kliknij aby odsłuchać W okresie oczekiwania na Wielkanoc, jak co roku Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim pragnie zaakcentować zbliżające się święta. W tym roku wyjdziemy na ulice naszego miasta już w środę 5.04.2023 r., by wspólnie z Państwem udekorować gigantyczną pisankę wielkanocną, która jest nieoderwanym symbolem Wielkanocy. Wyczekujcie nas, wyruszamy o godz. 12:00! Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim     Powered By GSpeech

 

Ale jajo plakat

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech