Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

LV sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim - 29 marca 2023r.

pdf2. Przyjęcie protokołu z LIV sesji Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim

pdf8. a)zmieniająca uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Sępólno Krajeńskie,

pdf8. b)zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Sępólno Krajeńskie na 2023 rok,

pdf8. c)diet i zwrotu kosztów podróży służbowych przysługujących radnym oraz diet przysługujących przewodniczącym organów wykonawczych jednostek pomocniczych,

pdf8. d)przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Sępolno Krajeńskie na rok 2023,

pdf8. e)wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu użytkowego położonego w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Plac Wolności,

pdf8. f)Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego „Torfowisko Messy” w granicach administracyjnych gminy Sępólno Krajeńskie,

pdf8. g)uchwalenia „Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Sępólno Krajeńskie na lata 2022-2026 z perspektywą na lata 2027-2030”,

pdf8. h)poparcia inicjatywy modernizacji układu drogowego przez Pomorze Środkowe

 

  Kliknij aby odsłuchać 2. Przyjęcie protokołu z LIV sesji Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim 8. a)zmieniająca uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Sępólno Krajeńskie, 8. b)zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Sępólno Krajeńskie na 2023 rok, 8. c)diet i zwrotu kosztów podróży służbowych przysługujących radnym oraz diet przysługujących przewodniczącym organów wykonawczych jednostek pomocniczych, 8. d)przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Sępolno Krajeńskie na rok 2023, 8. e)wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu użytkowego położonego w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Plac Wolności, 8. f)Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego „Torfowisko Messy” w granicach administracyjnych gminy Sępólno Krajeńskie, 8. g)uchwalenia „Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Sępólno Krajeńskie na lata 2022-2026 z perspektywą na lata 2027-2030”, 8. h)poparcia inicjatywy modernizacji układu drogowego przez Pomorze Środkowe   Powered By GSpeech

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech