Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Bajkowa biblioteka zaprasza

Książki z serii „Bajkowa Biblioteka” to wyjątkowa kolekcja najpiękniejszych bajek i opowieści dla dzieci jakie można wypożyczyć w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.

Razem z bohaterami bajek przenieśliśmy się w cudowny świat magii i niezwykłych przygód. Zaletą tych historii jest fakt, że nigdy żaden bohater bajki nie jest pozostawiony samemu sobie. W trudnych sytuacjach pomogą mu siły przyrody i zwierzęta. Podczas zajęć dzieci miały okazję wspólnie z rodzicami posłuchać kilku historii z tej serii. Bajkowa kolekcja stała się też inspiracją do wielu kreatywnych zabaw oraz zajęć plastycznych. Dużo śmiechu i wesołej zabawy przysporzyły klocki konstrukcyjne. Dzieci budowały kolorowe zamki, budowały wysokie wieże,  które z łatwością można  było zburzyć.

Wspólne zabawy i pląsy w gronie rówieśników to świetny sposób na spędzenie czasu w bibliotece. Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne spotkania Klubu Czytających Rodzin, które odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.  Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godz. 15:30.

 

  Kliknij aby odsłuchać Książki z serii „Bajkowa Biblioteka” to wyjątkowa kolekcja najpiękniejszych bajek i opowieści dla dzieci jakie można wypożyczyć w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim. Razem z bohaterami bajek przenieśliśmy się w cudowny świat magii i niezwykłych przygód. Zaletą tych historii jest fakt, że nigdy żaden bohater bajki nie jest pozostawiony samemu sobie. W trudnych sytuacjach pomogą mu siły przyrody i zwierzęta. Podczas zajęć dzieci miały okazję wspólnie z rodzicami posłuchać kilku historii z tej serii. Bajkowa kolekcja stała się też inspiracją do wielu kreatywnych zabaw oraz zajęć plastycznych. Dużo śmiechu i wesołej zabawy przysporzyły klocki konstrukcyjne. Dzieci budowały kolorowe zamki, budowały wysokie wieże,  które z łatwością można  było zburzyć. Wspólne zabawy i pląsy w gronie rówieśników to świetny sposób na spędzenie czasu w bibliotece. Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne spotkania Klubu Czytających Rodzin, które odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.  Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godz. 15:30.   Powered By GSpeech

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech