Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Królestwo Bajki, czyli historia jednego obrazu

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Trzecie Miejsce otrzymało dofinansowanie na projekt pt. „Królestwo Bajki, czyli historia jednego obrazu”. 

Inspiracją do zajęć z edukacji regionalnej jest obraz znajdujący się w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, który od pokoleń wita najmłodszych czytelników. Na początek proponujemy:

30 marca 2023 r. o godz. 16:30 – „Bajarka opowiada” – międzypokoleniowe warsztaty dla dzieci w wieku 3 – 8 lat oraz ich opiekunów. W ramach warsztatów odbędą się cztery spotkania .  Podczas zajęć dzieci poznają najpiękniejsze baśnie i legendy polskie opowiedziane przez Bajarkę oraz poznają tajemnicę obrazu „Królestwo Bajki”.

20 kwietnia 2023 r. o godz. 9:30 - „Kuferek pełen dziedzictwa, czyli nasze skarby” – zajęcia
z edukacji regionalnej przeznaczone dla dzieci w wieku 8 -10 lat oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Spotkania dla grup zorganizowanych odbędą się po  wcześniejszym umówieniu terminu.
W projekcie przewidziano również konkursy plastyczne, spektakl teatralny dla dzieci o czym informować będziemy w późniejszym terminie. Spotkania odbywać się będą w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.

Zapisy na zajęcia przyjmujemy w oddziale dla dzieci sępoleńskiej biblioteki przy ul. Wojska Polskiego 22. Bliższe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 52388 0220. Liczba miejsc ograniczona.

Projekt „Królestwo Bajki, czyli historia jednego obrazu” finansowany ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie realizowany jest przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce”  przy współpracy z Biblioteką Publiczną im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.

 

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Trzecie Miejsce otrzymało dofinansowanie na projekt pt. „Królestwo Bajki, czyli historia jednego obrazu”.  Inspiracją do zajęć z edukacji regionalnej jest obraz znajdujący się w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, który od pokoleń wita najmłodszych czytelników. Na początek proponujemy: 30 marca 2023 r. o godz. 16:30 – „Bajarka opowiada” – międzypokoleniowe warsztaty dla dzieci w wieku 3 – 8 lat oraz ich opiekunów. W ramach warsztatów odbędą się cztery spotkania .  Podczas zajęć dzieci poznają najpiękniejsze baśnie i legendy polskie opowiedziane przez Bajarkę oraz poznają tajemnicę obrazu „Królestwo Bajki”. 20 kwietnia 2023 r. o godz. 9:30 - „Kuferek pełen dziedzictwa, czyli nasze skarby” – zajęcia z edukacji regionalnej przeznaczone dla dzieci w wieku 8 -10 lat oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną. Spotkania dla grup zorganizowanych odbędą się po  wcześniejszym umówieniu terminu. W projekcie przewidziano również konkursy plastyczne, spektakl teatralny dla dzieci o czym informować będziemy w późniejszym terminie. Spotkania odbywać się będą w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim. Zapisy na zajęcia przyjmujemy w oddziale dla dzieci sępoleńskiej biblioteki przy ul. Wojska Polskiego 22. Bliższe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 52388 0220. Liczba miejsc ograniczona. Projekt „Królestwo Bajki, czyli historia jednego obrazu” finansowany ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie realizowany jest przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce”  przy współpracy z Biblioteką Publiczną im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.       Powered By GSpeech

 

 

Królestwo Bajki plakat

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech