Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Dofinansowanie z Fundacji ORLEN i Gminy Sępólno Krajeńskie

Kolejne doposażenie naszej jednostki OSP Wałdowo

Przechwytywanie

W ramach akcji „Orlen dla Strażaków” nasza jednostka otrzymała darowiznę finansową z Fundacji ORLEN oraz dofinansowanie z Gminy Sępólno Krajeńskie

Dofinansowanie przeznaczyliśmy na zakup:

  • 5 kpl. Ubrań specjalnych
  • 5 szt. Hełmów ratowniczych
  • 5 par butów strażackich
  • 5 par rękawic ratowniczych

Składamy serdeczne podziękowania dla Fundacji ORLEN oraz Burmistrzowi  Gminy Sępólno Krajeńskie Waldemarowi Stupałkowskiemu  za okazane wsparcie,  jest nam niezmiernie miło.

DZIĘKUJEMY BARDZO WSZYSTKIM

 

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Kolejne doposażenie naszej jednostki OSP Wałdowo W ramach akcji „Orlen dla Strażaków” nasza jednostka otrzymała darowiznę finansową z Fundacji ORLEN oraz dofinansowanie z Gminy Sępólno Krajeńskie Dofinansowanie przeznaczyliśmy na zakup: 5 kpl. Ubrań specjalnych 5 szt. Hełmów ratowniczych 5 par butów strażackich 5 par rękawic ratowniczych Składamy serdeczne podziękowania dla Fundacji ORLEN oraz Burmistrzowi  Gminy Sępólno Krajeńskie Waldemarowi Stupałkowskiemu  za okazane wsparcie,  jest nam niezmiernie miło. DZIĘKUJEMY BARDZO WSZYSTKIM       Powered By GSpeech

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech