Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Ogólne Zebranie Mieszkańców Osiedla nr 2 w Sępólnie Krajeńskim

Na  podstawie § 17   statutu  Osiedla  Nr   2   w    Sępólnie Krajeńskim zwołuję  Ogólne Zebranie Mieszkańców Osiedla Nr 2 w Sępólnie Krajeńskim na dzień 31 marca 2023r. początek o godz. 17.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Porządek zebrania:

  1. Otwarcie zebrania.
  2. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Zarządu i Zarządu Osiedla  w kadencji   2019 – 2023.
  3. Rozpatrzenie sprawozdania     Przewodniczącego     Zarządu     z    wykonania  Funduszu Osiedla za 2022 rok
  4. Wybór komisji      wyborczej i przeprowadzenie      tajnych    wyborów  Przewodniczącego Zarządu Osiedla i Zarządu  Osiedla w Sępólnie Kraj.
  5. Zapytania i wolne wnioski.
  6. Zakończenie zebrania.

 

Proszę mieszkańców o liczny udział w Ogólnym Zebraniu Mieszkańców Osiedla.               

 

  Burmistrz Sępólna Krajeńskiego

Waldemar Stupałkowski

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Na  podstawie § 17   statutu  Osiedla  Nr   2   w    Sępólnie Krajeńskim zwołuję  Ogólne Zebranie Mieszkańców Osiedla Nr 2 w Sępólnie Krajeńskim na dzień 31 marca 2023r. początek o godz. 17.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Porządek zebrania: Otwarcie zebrania. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Zarządu i Zarządu Osiedla  w kadencji   2019 – 2023. Rozpatrzenie sprawozdania     Przewodniczącego     Zarządu     z    wykonania  Funduszu Osiedla za 2022 rok Wybór komisji      wyborczej i przeprowadzenie      tajnych    wyborów  Przewodniczącego Zarządu Osiedla i Zarządu  Osiedla w Sępólnie Kraj. Zapytania i wolne wnioski. Zakończenie zebrania.   Proszę mieszkańców o liczny udział w Ogólnym Zebraniu Mieszkańców Osiedla.                    Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski     Powered By GSpeech

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech