Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Dzień Kobiet

Już wkrótce Międzynarodowy Dzień Kobiet, jedno z najpopularniejszych świąt, którego geneza sięga XX wieku.

Tego dnia zgodnie z przyjętym zwyczajem małe dziewczynki jak i kobiety obdarowuje się kwiatami, co nie mogło umknąć naszej uwadze.

Mamy cichą nadzieję, że celebrowanie z Centrum Kultury i Sztuki nadchodzącego święta, przyniesie mieszkankom Sępólna moc niezapomnianych wrażeń.

Przygotowanej przez nas artystycznej niespodzianki w wykonaniu Eugeniusza Bodo, Jana Kiepury oraz Mieczysława Fogga wypatrywać należy 8 marca w przestrzeni naszego miasta od godziny 9:30.

BRUNETKI, BLONDYNKI!

BĄDŹCIE Z NAMI!

Tekst: Ewa Quiring-Korczak

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

  Kliknij aby odsłuchać Już wkrótce Międzynarodowy Dzień Kobiet, jedno z najpopularniejszych świąt, którego geneza sięga XX wieku. Tego dnia zgodnie z przyjętym zwyczajem małe dziewczynki jak i kobiety obdarowuje się kwiatami, co nie mogło umknąć naszej uwadze. Mamy cichą nadzieję, że celebrowanie z Centrum Kultury i Sztuki nadchodzącego święta, przyniesie mieszkankom Sępólna moc niezapomnianych wrażeń. Przygotowanej przez nas artystycznej niespodzianki w wykonaniu Eugeniusza Bodo, Jana Kiepury oraz Mieczysława Fogga wypatrywać należy 8 marca w przestrzeni naszego miasta od godziny 9:30. BRUNETKI, BLONDYNKI! BĄDŹCIE Z NAMI! Tekst: Ewa Quiring-Korczak Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim   Powered By GSpeech

 

Brunetki blondynki dzień kobiet

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech