Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Wystawa malarstwa Alicji Skrzeszewskiej

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa Alicji Skrzeszewskiej, która będzie miała miejsce 10 marca o godz. 16.00 w sali kolumnowej.

Podczas wernisażu zostanie zaprezentowanych 30 prac artystki, prezentujących tematykę kwiatową, ukazującą bogatą feerię barw. Nieoderwalnym tematem jest również natura im towarzysząca, nierzadko są to obrazy sentymentalne, ukazujące szczególne miejsca dla artystki. Wystawa jest dedykacją dla kobiet z okazji ich święta, gdyż to właśnie kwiaty najlepiej symbolizują ich prawdziwe piękno.

Wystawę będzie można również obejrzeć 11 marca od godz. 14:00 do 19:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Serdecznie zapraszamy!

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa Alicji Skrzeszewskiej, która będzie miała miejsce 10 marca o godz. 16.00 w sali kolumnowej. Podczas wernisażu zostanie zaprezentowanych 30 prac artystki, prezentujących tematykę kwiatową, ukazującą bogatą feerię barw. Nieoderwalnym tematem jest również natura im towarzysząca, nierzadko są to obrazy sentymentalne, ukazujące szczególne miejsca dla artystki. Wystawa jest dedykacją dla kobiet z okazji ich święta, gdyż to właśnie kwiaty najlepiej symbolizują ich prawdziwe piękno. Wystawę będzie można również obejrzeć 11 marca od godz. 14:00 do 19:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Serdecznie zapraszamy! Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim     Powered By GSpeech

 

 

Wystawa malarstwa Alicji Skrzeszewskiej

 

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech