Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Za zdrowie Pań!

Chociaż zima postanowiła nas ponownie nawiedzić, z samego rana ruszyliśmy dzielnie by nieść odrobinę ciepła drogim Paniom. Śnieg topniał na naszych oczach, bo ciekawskie słońce wyjrzało zza chmur by przyjrzeć się temu widowisku.

Było nas w końcu słychać i widać z daleka! Nagrane dla kobiet i powstałe z inspiracji płcią piękną piosenki zwiastowały nadejście odzianych w płaszcze i wyposażonych w bukiety kwiatów dżentelmenów. Każda z napotkanych Pań została obdarowana tulipanem i dobrym słowem. Zajrzeliśmy do sklepów i zakładów pracy, spotkaliśmy mnóstwo zaskoczonych kobiet, będąc niejednokrotnie pierwszymi osobami, które złożyły im tego dnia życzenia. Mamy nadzieję, że ten drobny gest był ledwie początkiem przyjemności jakie czekały każdą z Pań spotkanych przez nasze trio. Raz jeszcze chcielibyśmy życzyć wszystkim Paniom samych wspaniałości, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności. Nie tylko dzisiaj, wszak kobiety zasługują na to by być docenianymi przez cały rok – pamiętać o tym jest naszym, mężczyzn, obowiązkiem!

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Tekst: Michał Pick

Fot: Paweł Kienast

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Chociaż zima postanowiła nas ponownie nawiedzić, z samego rana ruszyliśmy dzielnie by nieść odrobinę ciepła drogim Paniom. Śnieg topniał na naszych oczach, bo ciekawskie słońce wyjrzało zza chmur by przyjrzeć się temu widowisku. Było nas w końcu słychać i widać z daleka! Nagrane dla kobiet i powstałe z inspiracji płcią piękną piosenki zwiastowały nadejście odzianych w płaszcze i wyposażonych w bukiety kwiatów dżentelmenów. Każda z napotkanych Pań została obdarowana tulipanem i dobrym słowem. Zajrzeliśmy do sklepów i zakładów pracy, spotkaliśmy mnóstwo zaskoczonych kobiet, będąc niejednokrotnie pierwszymi osobami, które złożyły im tego dnia życzenia. Mamy nadzieję, że ten drobny gest był ledwie początkiem przyjemności jakie czekały każdą z Pań spotkanych przez nasze trio. Raz jeszcze chcielibyśmy życzyć wszystkim Paniom samych wspaniałości, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności. Nie tylko dzisiaj, wszak kobiety zasługują na to by być docenianymi przez cały rok – pamiętać o tym jest naszym, mężczyzn, obowiązkiem! Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim Tekst: Michał Pick Fot: Paweł Kienast     Powered By GSpeech

 

 

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech