Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT

,,Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca
w obszary wiejskie”.

1

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej ,,Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Instytucją odpowiedzianą za treść informacji jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna

 

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT

Wielkopolska Organizacja Turystyczna w partnerstwie z Dolnośląską Organizacją Turystyczną, Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną i Zachodniopomorską Regionalną Organizacją Turystyczną zaprasza do udziału w bezpłatnym warsztacie  pn. ,,Profesjonalizacja usług turystycznych na obszarach wiejskich”.

Warsztat skierowany jest do osób z województwa kujawsko-pomorskiego:

pracujących w sektorze agroturystyki i turystyki wiejskiej (zarówno właściciele i osoby zatrudnione) oraz osób zamierzających rozpocząć pracę w ww. sektorze.

Miejsce warsztatu: Centrum Czynnej Ochrony Przyrody Wdeckiego Parku Krajobrazowego, ul. Bydgoska 6 w Tleniu, 86-150 Osie

Termin warsztatu: 23 marca 2023 r.

Warunki uczestnictwa:

W celu zgłoszenia uczestnictwa należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który prosimy zeskanować  i przesłać na wskazane poniżej adresy email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 10 marca 2023 r.

Oryginały zgłoszeń będą zbierane podczas warsztatu.

O wyborze uczestników warsztatu decyduje kolejność zgłoszeń osób pracujących już w sektorze agroturystyki i turystyki wiejskiej oraz osób zamierzających rozpocząć pracę w tych sektorach. Udział w warsztacie wymaga podpisania wszystkich oświadczeń/zgód zawartych w formularzu.              Z osobami, które zakwalifikują się do warsztatu skontaktujemy się telefonicznie lub                                        za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Agenda warsztatu

PROWADZENIE: Hubert Gonera // Cezary Molski

10:00 Powitanie i zapoznanie się uczestników oraz przedstawienie głównych założeń programu warsztatu

10:30 Współczesne trendy w agroturystyce i turystyce wiejskiej – sprawdzone pomysły na biznes na obszarach wiejskich, tworzenie produktu rozszerzonego i budowanie oferty komplementarnej.

11:30 Przerwa kawowa.  

12:00 Wykorzystanie zasobów kulturowych i przyrodniczych regionu dla rozwoju działalności turystycznej na obszarach wiejskich oraz dla zachowania dziedzictwa kulturowego, kulinarnego i przyrodniczego wsi, ze szczególnym uwzględnieniem potencjału rozwoju turystyki kulinarnej i enoturystyki.

13:00 Budowanie sieci współpracy w turystyce wiejskiej w oparciu
o dziedzictwo kulturowe, społeczne i przyrodnicze polskiej wsi, w tym klastry, stowarzyszenia branżowe i Lokalne Grupy Działania.

14:00 Przerwa lunchowa.

15:00 Zarządzanie zasobami ludzkimi w agroturystyce i turystyce wiejskiej, samozatrudnienie i zatrudnienie pracowników, rozwój kompetencji wspierających tworzenie pozarolniczych miejsc pracy, aktywizacja mieszkańców w zakresie obsługi ruchu turystycznego.

16:00 Przerwa kawowa.  

16:30 Narzędzie promocji obiektów agroturystyki i turystyki wiejskiej, online marketing, portale rezerwacyjne, tworzenie oferty, kreowanie wizerunku, budowanie marki terytorialnej.

17:30 Zakończenie warsztatu. 

Odwiedź portal KSOW http://ksow.pl  i zostań partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Załącznik

 

  Kliknij aby odsłuchać ,,Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej ,,Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.   Instytucją odpowiedzianą za treść informacji jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna   ZAPRASZAMY NA WARSZTAT Wielkopolska Organizacja Turystyczna w partnerstwie z Dolnośląską Organizacją Turystyczną, Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną i Zachodniopomorską Regionalną Organizacją Turystyczną zaprasza do udziału w bezpłatnym warsztacie  pn. ,,Profesjonalizacja usług turystycznych na obszarach wiejskich”. Warsztat skierowany jest do osób z województwa kujawsko-pomorskiego: pracujących w sektorze agroturystyki i turystyki wiejskiej (zarówno właściciele i osoby zatrudnione) oraz osób zamierzających rozpocząć pracę w ww. sektorze. Miejsce warsztatu: Centrum Czynnej Ochrony Przyrody Wdeckiego Parku Krajobrazowego, ul. Bydgoska 6 w Tleniu, 86-150 Osie Termin warsztatu: 23 marca 2023 r. Warunki uczestnictwa: W celu zgłoszenia uczestnictwa należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który prosimy zeskanować  i przesłać na wskazane poniżej adresy email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. document.getElementById(cloakeafc427d33a74c48642fb80de2903161).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addyeafc427d33a74c48642fb80de2903161 = m.lewandowska + @; addyeafc427d33a74c48642fb80de2903161 = addyeafc427d33a74c48642fb80de2903161 + k-pot + . + pl; var addy_texteafc427d33a74c48642fb80de2903161 = m.lewandowska + @ + k-pot + . + pl;document.getElementById(cloakeafc427d33a74c48642fb80de2903161).innerHTML += +addy_texteafc427d33a74c48642fb80de2903161+;   do dnia 10 marca 2023 r. Oryginały zgłoszeń będą zbierane podczas warsztatu. O wyborze uczestników warsztatu decyduje kolejność zgłoszeń osób pracujących już w sektorze agroturystyki i turystyki wiejskiej oraz osób zamierzających rozpocząć pracę w tych sektorach. Udział w warsztacie wymaga podpisania wszystkich oświadczeń/zgód zawartych w formularzu.              Z osobami, które zakwalifikują się do warsztatu skontaktujemy się telefonicznie lub                                        za pośrednictwem poczty elektronicznej.   Agenda warsztatu PROWADZENIE: Hubert Gonera // Cezary Molski 10:00 Powitanie i zapoznanie się uczestników oraz przedstawienie głównych założeń programu warsztatu 10:30 Współczesne trendy w agroturystyce i turystyce wiejskiej – sprawdzone pomysły na biznes na obszarach wiejskich, tworzenie produktu rozszerzonego i budowanie oferty komplementarnej. 11:30 Przerwa kawowa.   12:00 Wykorzystanie zasobów kulturowych i przyrodniczych regionu dla rozwoju działalności turystycznej na obszarach wiejskich oraz dla zachowania dziedzictwa kulturowego, kulinarnego i przyrodniczego wsi, ze szczególnym uwzględnieniem potencjału rozwoju turystyki kulinarnej i enoturystyki. 13:00 Budowanie sieci współpracy w turystyce wiejskiej w oparciu o dziedzictwo kulturowe, społeczne i przyrodnicze polskiej wsi, w tym klastry, stowarzyszenia branżowe i Lokalne Grupy Działania. 14:00 Przerwa lunchowa. 15:00 Zarządzanie zasobami ludzkimi w agroturystyce i turystyce wiejskiej, samozatrudnienie i zatrudnienie pracowników, rozwój kompetencji wspierających tworzenie pozarolniczych miejsc pracy, aktywizacja mieszkańców w zakresie obsługi ruchu turystycznego. 16:00 Przerwa kawowa.   16:30 Narzędzie promocji obiektów agroturystyki i turystyki wiejskiej, online marketing, portale rezerwacyjne, tworzenie oferty, kreowanie wizerunku, budowanie marki terytorialnej. 17:30 Zakończenie warsztatu.  Odwiedź portal KSOW http://ksow.pl  i zostań partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Załącznik formularz zgłoszenia_KPOT.docx formularz zgłoszenia_KPOT.pdf   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech