Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ZAPROSZENIE NA KONCERT ALICJI WĘGORZEWSKIEJ

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Alicji Węgorzewskiej, wybitnej polskiej śpiewaczki operowej. Artystka wystąpi w Sępólnie Krajeńskim 27 maja.

Koncert organizowany jest z okazji Dnia Matki, dlatego na to wydarzenie zapraszane są przede wszystkim panie. Zapowiada się niezwykła uczta muzyczna z udziałem gwiazdy sceny operowej – zachęca Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

- Artystka zaliczyła swój debiut w 1996 roku w operze "Koronacja Poppei" Monteverdiego, którą śpiewała na scenie kameralnej Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. Ma ona na swoim koncie m.in. występ na Festiwalu Muzyki Dawnej w Innsbrucku oraz koncerty w prestiżowych salach na całym świecie, w tym także w Konzerthaus w Berlinie czy w amsterdamskim Concertgebouw. Od niedawna artystkę można oglądać także w roli jurorki programu The Voice Senior – dodaje Pick.

Alicja Węgorzewska wystąpi w Sępólnie Krajeńskim w sobotę – 27 maja o godzinie 18.00. Bilety w cenie 100 zł są już do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki lub na stronie www.biletyna.pl

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

  Kliknij aby odsłuchać Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Alicji Węgorzewskiej, wybitnej polskiej śpiewaczki operowej. Artystka wystąpi w Sępólnie Krajeńskim 27 maja. Koncert organizowany jest z okazji Dnia Matki, dlatego na to wydarzenie zapraszane są przede wszystkim panie. Zapowiada się niezwykła uczta muzyczna z udziałem gwiazdy sceny operowej – zachęca Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. - Artystka zaliczyła swój debiut w 1996 roku w operze Koronacja Poppei Monteverdiego, którą śpiewała na scenie kameralnej Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. Ma ona na swoim koncie m.in. występ na Festiwalu Muzyki Dawnej w Innsbrucku oraz koncerty w prestiżowych salach na całym świecie, w tym także w Konzerthaus w Berlinie czy w amsterdamskim Concertgebouw. Od niedawna artystkę można oglądać także w roli jurorki programu The Voice Senior – dodaje Pick. Alicja Węgorzewska wystąpi w Sępólnie Krajeńskim w sobotę – 27 maja o godzinie 18.00. Bilety w cenie 100 zł są już do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki lub na stronie www.biletyna.pl Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.   Powered By GSpeech

 

 

alicja wegorzewska

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech