Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

DARMOWE KOMPUTERY W RAMACH PROGRAMU GRANTY PPGR

Ponad 400 komputerów dla uczniów, potomków byłych pracowników Państwowych Gospodarstw Rolnych, dotarło do Gminy Sępólno Krajeńskie.

Sprzęt niebawem będzie rozdysponowywany wśród tych, którzy wcześniej złożyli odpowiednie wnioski. Komputery i laptopy będą przekazywane dzieciom i młodzieży za darmo.

- Dotarło do nas ponad 400 laptopów, które teraz są sprawdzane pod kątem ich specyfikacji. Jeżeli będzie się to zgadzało z naszą specyfikacją przetargową, a mamy nadzieję, że tak będzie, przystąpimy do ich wydawania dla naszych mieszkańców – zapowiada Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Przekazywany sprzęt ma służyć przede wszystkim do nauki. Jest on specjalnie oznakowany. Każdy rodzic, którego dziecko otrzyma taki komputer lub laptop, będzie musiał się po niego zgłosić osobiście do Urzędu Miejskiego. Tam podpisze także stosowną umowę, która będzie gwarantem tego, że sprzęt będzie wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem. O terminie odbioru sprzętu, każdy wnioskodawca zostanie poinformowany osobiście.

Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

2023 03 06 laptopy 004

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech