Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

INFORMACJA - odpady komunalne

Przypominamy, że odpady komunalne odbierane są zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na naszej stronie. Odpady należy wystawić przed posesję najpóźniej do godziny 7.00.

Od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, będą odbierane odpady budowlane i rozbiórkowe w workach typu BIG-BAG (w ilości do 1 m3 ) z częstotliwością 1 raz w roku na nieruchomość.

Worki dostarczane będą po uprzednim zgłoszeniu pod numerem telefonu: 696-099-426

 

  Kliknij aby odsłuchać Przypominamy, że odpady komunalne odbierane są zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na naszej stronie. Odpady należy wystawić przed posesję najpóźniej do godziny 7.00. Od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, będą odbierane odpady budowlane i rozbiórkowe w workach typu BIG-BAG (w ilości do 1 m3 ) z częstotliwością 1 raz w roku na nieruchomość. Worki dostarczane będą po uprzednim zgłoszeniu pod numerem telefonu: 696-099-426   Powered By GSpeech

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech