Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Serwis informacyjny gminy Sępólno Krajeńskie grudzień 2022

Tradycyjnie między świętami Bożego Narodzenia a sylwestrem Rada Miejska Sępólna Krajeńskiego uchwaliła budżet na 2023 rok,

i właśnie od przyszłorocznych finansów gminy rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń grudnia w gminie Sępólno Krajeńskie. Oprócz tego w naszym programie powiemy jeszcze o harmonogramie wywozu odpadów na nowy rok, o Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnym i o remoncie ulic Słonecznej i E. Orzeszkowej. Na koniec zobaczycie jak gmina Sępólno wsparła remont dróg powiatowych współfinansowanych przez Nadleśnictwo Lutówko, oraz kilka fragmentów z przedświątecznego Dnia Adwentowego.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech