Jest szansa, że od przyszłego tygodnia rozpocznie się wśród mieszkańców dystrybucja węgla po preferencyjnych cenach. Sępólno Krajeńskie ma być jednym z kilku w regionie centrów logistycznych, z których opał będzie dystrybuowany dalej, do mieszkańców i okolicznych gmin.
Gmina Sępólno Krajeńskie podpisała w tym celu umowę z PGE Paliwa. W tej chwili trwa oczekiwanie na pierwsze dostawy surowca. Jego dystrybucją w imieniu Gminy zajmie się firma Kapost. Z chwilą, kiedy będziemy mogli uruchomić pierwsze dostawy, poinformujemy o tym mieszkańców – zapewnia Burmistrz Sępólna Krajeńskiego, Waldemar Stupałkowski.
Każdy, kto zamówił wcześniej węgiel otrzyma powiadomienie i fakturę do zapłaty. Po uregulowaniu należności w kasie urzędu, bądź przelewem, wraz z fakturą i potwierdzeniem zapłaty, będzie można się zgłosić do firmy Kapost po odbiór opału. Tam też ustalane będą warunki dowozu węgla do posesji. Zgodnie z zapewnieniami rządu, cena węgla sprzedawanego przez samorządy, nie będzie wyższa niż 2 tysiące złotych za tonę.
Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.
Kliknij aby odsłuchać Jest szansa, że od przyszłego tygodnia rozpocznie się wśród mieszkańców dystrybucja węgla po preferencyjnych cenach. Sępólno Krajeńskie ma być jednym z kilku w regionie centrów logistycznych, z których opał będzie dystrybuowany dalej, do mieszkańców i okolicznych gmin. Gmina Sępólno Krajeńskie podpisała w tym celu umowę z PGE Paliwa. W tej chwili trwa oczekiwanie na pierwsze dostawy surowca. Jego dystrybucją w imieniu Gminy zajmie się firma Kapost. Z chwilą, kiedy będziemy mogli uruchomić pierwsze dostawy, poinformujemy o tym mieszkańców – zapewnia Burmistrz Sępólna Krajeńskiego, Waldemar Stupałkowski. Każdy, kto zamówił wcześniej węgiel otrzyma powiadomienie i fakturę do zapłaty. Po uregulowaniu należności w kasie urzędu, bądź przelewem, wraz z fakturą i potwierdzeniem zapłaty, będzie można się zgłosić do firmy Kapost po odbiór opału. Tam też ustalane będą warunki dowozu węgla do posesji. Zgodnie z zapewnieniami rządu, cena węgla sprzedawanego przez samorządy, nie będzie wyższa niż 2 tysiące złotych za tonę. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach. Powered By GSpeech