Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Serwis Informacyjny Gminy Sępólno Krajeńskie - październik 2022

Sporo dzieje się ostatnio na odcinkach dróg wojewódzkich, i w najbliższym czasie będzie się działo dalej – właśnie od informacji dotyczących inwestycji Zarządu Dróg Wojewódzkich rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń października w gminie Sępólno.

Oprócz tego w programie pokażemy wam zakończoną budowę drogi we Włościborzu i ulicy Wyspiańskiego, będziecie mogli także zobaczyć jak można pograć w minigolfa w Dziechowie. Na koniec zapraszamy na relację z obchodów Dnia Edukacji Narodowej w gminie Sępólno.

 

  Kliknij aby odsłuchać Sporo dzieje się ostatnio na odcinkach dróg wojewódzkich, i w najbliższym czasie będzie się działo dalej – właśnie od informacji dotyczących inwestycji Zarządu Dróg Wojewódzkich rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń października w gminie Sępólno. Oprócz tego w programie pokażemy wam zakończoną budowę drogi we Włościborzu i ulicy Wyspiańskiego, będziecie mogli także zobaczyć jak można pograć w minigolfa w Dziechowie. Na koniec zapraszamy na relację z obchodów Dnia Edukacji Narodowej w gminie Sępólno.   Powered By GSpeech

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech