Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Serwis Informacyjny Gminy Sępólno Krajeńskie - wrzesień 2022

Są już stropy na budynku trzeciego przedszkola w mieście, teraz wykonawca czeka na montaż okien i drzwi,

i właśnie od tych informacji rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń września w gminie Sępólno. Później w programie powiemy jeszcze o stypendiach dla najlepszych uczniów w gminie, i o podziękowaniach dla Kół Gospodyń Wiejskich za dożynki powiatowo – gminne. Na koniec garść informacji sportowych: dowiecie się kiedy powstanie boisko wielofunkcyjne przy szkole podstawowej w Zalesiu, jak wypadł test sztucznego oświetlenia na bocznej płycie stadionu, i o której godzinie w najbliższa niedziele rozpoczną się biegi masowe Kajetana Bągorskiego.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech