Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Serwis Informacyjny Gminy Sępólno Krajeńskie - sierpień 2022

Kurkowe Bractwo Strzeleckie otrzymało w tym roku nagrodę Św. Wawrzyńca patrona gminy Sępólno Krajeńskie, i właśnie od relacji z uroczystej sesji Rady Miejskiej

rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń sierpnia w gminie Sępólno. Oprócz tego w programie powiemy jeszcze o tym kto wygrał zakład pomiędzy burmistrzem a wykonawcą budowy trzeciego przedszkola w mieście, i o tym czy w sępoleńskich szkołach nie zabraknie opału na zimę. W dalszej części będziecie mogli zobaczyć relację z dożynek powiatowych których gospodarzem w tym roku było Sępólno, a na koniec wrócimy jeszcze na chwilę do koncertu Kasi Stankiewicz i zespołu Varius Manx na Dniach Sępólna.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech