Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

XLVII sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim - 31 sierpnia 2022r.

pdf2. Przyjęcie protokołu z XLV sesji Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.

pdf3. Przyjęcie protokołu z XLVI sesji Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.

pdf8. e) przyjęcie informacji.

pdf11. a) zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia budźetu Gminy Sępólno Krajeńskie na 2022 rok.

pdf11. b) zmieniająca uchwałę w sprawie poboru podatków i oplat w drodze inkasa oraz wyznaczenia inkasentów.

pdf11. c) określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Sępólno Krajeńskie, w roku szkolnym 2022_23.

pdf11. d) zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia wysokośći stawki procentowej opłaty adiacenckiej z tytułu wybudowania urządzeń infrastruktury technicznej.

pdf11. e) sprzedaży nieruchomości gruntowych położonych przy ul. Targowej oraz Stefana Sobieszczyka w Sępólnie Krajeńskim.

pdf11. f) sprzedaży nieruchomości gruntowych położonych przy ul. Wiklinowej w Sępólnie Krajeńskim.

pdf11. g) sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Piasecznie, gm. Sępólno Krajeńskie.

pdf11. h) sprzedaży nieruchomości gruntowych położonych w miejscowosci Teklanowo, gm. Sępólno Krajeńskie.

 

  Kliknij aby odsłuchać 2. Przyjęcie protokołu z XLV sesji Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim. 3. Przyjęcie protokołu z XLVI sesji Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim. 8. e) przyjęcie informacji. 11. a) zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia budźetu Gminy Sępólno Krajeńskie na 2022 rok. 11. b) zmieniająca uchwałę w sprawie poboru podatków i oplat w drodze inkasa oraz wyznaczenia inkasentów. 11. c) określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Sępólno Krajeńskie, w roku szkolnym 2022_23. 11. d) zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia wysokośći stawki procentowej opłaty adiacenckiej z tytułu wybudowania urządzeń infrastruktury technicznej. 11. e) sprzedaży nieruchomości gruntowych położonych przy ul. Targowej oraz Stefana Sobieszczyka w Sępólnie Krajeńskim. 11. f) sprzedaży nieruchomości gruntowych położonych przy ul. Wiklinowej w Sępólnie Krajeńskim. 11. g) sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Piasecznie, gm. Sępólno Krajeńskie. 11. h) sprzedaży nieruchomości gruntowych położonych w miejscowosci Teklanowo, gm. Sępólno Krajeńskie.   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech