Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sępólnie Kraj. informuje

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sępólnie Kraj. informuje, że zgodnie z wytycznymi wydanymi przez Ministra Zdrowia

świadczenia związane z wykonaniem szczepień ochronnych u dzieci przebywających na terenie Polski w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium Ukrainy w ramach kalendarza szczepień ochronnych (Program Szczepień Ochronnych – PSO na 2022 r.) są dla nich obowiązkowe i powinny być wykonywane w podmiotach wykonujących działalność leczniczą w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.

pdfPL - komunikat MZ szczepienia ochronne dla obywateli Ukrainy.pdf

pdfUA-Ulotka - komunikat MZ szczepienia ochronne dla obywateli Ukrainy.pdf

pdfUA-ulotka-NOP.pdf

pdfUA-ulotka-z-kalendarzem.pdf

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech