Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Serwis Informacyjny Gminy Sępólno Krajeńskie - lipiec 2022

Jeszcze przed jesienią pojawią się nowe lampy oświetleniowe na nowym osiedlu domków jednorodzinnych które powstało przy drodze w kierunku Kawli,

i właśnie od szczegółów tej inwestycji zaczynamy podsumowanie najważniejszych informacji lipca w gminie Sępólno. Oprócz tego w programie powiemy o dofinansowaniu na budowę świetlicy wiejskiej w Zbożu, oraz o budowie trzeciego przedszkola w mieście. Później sprawdzimy kiedy zakończy się remont ulicy Wyspiańskiego w Sępólnie, oraz jak przebiega sezon turystyczny na półmetku wakacji. Na koniec zaczynamy wielkie odliczanie do rozpoczynających się w sobotę Dni Sępólna.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech