Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Rada sołecka i osiedla

Sołectwo Dziechowo | Sołectwo Iłowo | Sołectwo Jazdrowo Sołectwo Kawle | Sołectwo KomierowoSołectwo LutowoSołectwo LutówkoSołectwo NiechorzSołectwo Piaseczno | Sołectwo Radońsk Sołectwo SikorzSołectwo SkarpaSołectwo ŚwidwieSołectwo TeklanowoSołectwo TrzcianySołectwo WałdowoSołectwo WałdówkoSołectwo WilkowoSołectwo WiśniewaSołectwo WiśniewkaSołectwo WłościbórzSołectwo Wysoka KrajeńskaSołectwo ZalesieSołectwo ZbożeOsiedle Nr 1 w Sępólnie KrajeńskimOsiedle Nr 2 w Sępólnie Krajeńskim | Archiwum : Kadencja 2003 - 2006

Sołectwo Dziechowo
Sołtys - Robert Westfal
Skład Rady Sołeckiej: Izabela Dobber – członek, Tadeusz Dobber – członek, Jacek Karbowiak – członek, Mariusz Szwarc – członek

więcej BIP >>


 

Sołectwo Iłowo
Sołtys - Małgorzata Kucharska
Skład Rady Sołeckiej: Drobczyński Stanisław - cżłonek,Grabowska Barbara - członek,Szweda Andrzej - członek,Tomsa Anna - członek

więcej BIP >>


Sołectwo Jazdrowo
Sołtys - Robert Sieg
Skład Rady Sołeckiej: Fryżewski Piotr – członek, Rowecka Barbara – członek, Rowecki Józef– członek, Sieg Anna – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Kawle

Sołtys - Jarska Katarzyna
Skład Rady Sołeckiej: Jadwiga Gliszczyńska – członek, Michał Pankau– członek, Jolanta Wiśniewska – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Komierowo
Sołtys - Maria Boczula
Skład Rady Sołeckiej: Andrzej Futyma – członek, Katarzyna Lewandowska – członek, Anna Siódmiak-Mańka – członek, Agata Szcześniewska – członek, Marcin Szcześniewski - członek

więcej BIP >>


Sołectwo Lutowo
Sołtys - Joanna Szydeł
Skład Rady Sołeckiej: Zenon Kujoth – członek, Roman Kwasigroch – członek, Wojciech Pokora – członek, Małgorzata Senska – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Lutówko 
Sołtys - Marach Leszek 
Skład Rady Sołeckiej: Lamparski Waldemar – członek, Oelberg Justyna – członek, Oelberg Mateusz – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Niechorz
Sołtys - Lech Powroźnik
Skład Rady Sołeckiej: Wojciech Baranowski – członek, Marian Bukolt – członek, Elżbieta Chmarzyńska – członek, Monika Kinast – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Piaseczno
Sołtys - Kalla Beata
Skład Rady Sołeckiej: Gustyn Piotr - członek, Jasiek Janusz - członek, Kitza Kinga - członek, Lipiński Leszek - członek, Rakowski Adrian - członek, Wysocki Tomasz - członek, Radosław Zwiefka - członek   

więcej BIP >>


Sołectwo Radońsk
Sołtys - Wiese Piotr
Skład Rady Sołeckiej: Rusek Maria – członek,Piszka Izabela – członek,Szalski Karol – członek,Bryl Krzysztof – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Sikorz
Sołtys -Grażyna Michniacka
Skład Rady Sołeckiej: Katarzyna Lüdtke – członek, Janusz Michniacki – członek, Zbigniew Mróz – członek, Grażyna Olczak – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Skarpa
Sołtys - Ewa Czeszewska
Skład Rady Sołeckiej: Bukowska Beata – członek, Folega Kamila – członek, Murawski Roman – członek, Niechwiadowicz Agnieszka – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Świdwie
Sołtys - Donata Rohde
Skład Rady Sołeckiej: Krystian Żuchowski – członek,Paulina Gładkowska – członek,Przemysław Lemański – członek,Janusz Wagner – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Teklanowo
Sołtys - Małgorzata Heleniak
Skład Rady Sołeckiej: Zofia Gulka – członek, Barbara Szupińska – członek, Dariusz Pieczywek – członek, Karolina Daszkowska – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Trzciany
Sołtys - Łukasz Smoliński
Skład Rady Sołeckiej: Ciołek Kamila - członek, Kurowska Ilona - członek, Skórczewski Filip - członek, Wegner Daria - członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wałdowo
Sołtys - Marian Pukownik
Skład Rady Sołeckiej: Pan Leszek Gruszka – członek,Pani Dominika Patyna – członek,Pan Piotr Rink – członek,Pani Agnieszka Seydak – członek,Pani Renata Stalka – członek,Pan Tobiasz Świniarski – członek,Pani Monika Grzeca - członek,Pan Józef Rydzkowski - członek,Pani Weronika Wróblewska - członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wałdówko
Sołtys - Tadeusz Pieczywek
Skład Rady Sołeckiej: Patryk Prekop – członek,Gabriela Spychała – członek,Lidia Theus – członek,Bożena Szablewska – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wilkowo
Sołtys - Tadeusz Pieczywek
Skład Rady Sołeckiej: Gabriela Spychała – członek, Jacek Gappa – członek, Grzegorz Stryszyk – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wiśniewa
Sołtys - Strawa Jakub
Skład Rady Sołeckiej: Basiński Aleksander – członek, Buda Piotr – członek, Dix Waldemar – członek, Kuszyński Robert – członek, Majek Jacek – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wiśniewka
Sołtys - Armin Liszka
Skład Rady Sołeckiej: Marcin Czajka– członek,Marcin Pyrc – członek,Małgorzata Skrzyńska – członek,Jan Woźniak – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Włościbórz
Sołtys - Antoni Barłóg
Skład Rady Sołeckiej: DOLNY Grzegorz – członek, Zacharzewski Paweł – członek, Piotr Pikulik – członek, Sobiechowska Hanna – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wysoka Krajeńska
Sołtys - Elżbieta Basińska-Czachor
Skład Rady Sołeckiej: Łukasz Kaczmarek,Jerzy Kuchna,Ewelina Schauer,Piotr Sikora

więcej BIP >>


Sołectwo Zalesie
Sołtys - Stróżyński Stanisław
Skład Rady Sołeckiej: Paweł Dominiak - członek, Krzysztof Musiał-Krysiak - członek, Tomasz Muziewicz - członek, Sławomir Zdrojewski. - członek

więcej BIP >>


Sołectwo Zboże
Sołtys - Lidia Szopińska
Skład Rady Sołeckiej: Leszek Ferensztajn – członek, Marlena Łuczyk – członek, Leszek Chudziński– członek, Piotr Kurkowski – członek

więcej BIP >>


Osiedle Nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
Przewodniczący Zarządu Osiedla nr 1 w Sępólnie Krajeńskim - Marcin Gulka
Skład Zarządu Osiedla nr 1: Benedykt Kluczka - członek,Krawczak Zbigniew - członek,Maziarz Edward - członek,Miczko Anna - członek,Ostrowska Maria - członek,Sieg Robert - członek,Szydeł Marzena - członek

więcej BIP >>


Osiedle Nr 2 w Sępólnie Krajeńskim
Przewodniczący Zarządu Osiedla nr 2 w Sępólnie Krajeńskim - Stanisław Gustyn GSM 600 034 179
Skład Zarządu Osiedla nr 2: Krystyna Grzonna – członek, Jolanta Hennig – członek, Marcin Kryza – członek, Adam Mikulak – członek, Marian Papierowski – członek, Marek Patyna – członek

więcej BIP >>


 

  Kliknij aby odsłuchać Sołectwo IłowoSołtys - Małgorzata KucharskaSkład Rady Sołeckiej: Drobczyński Stanisław - cżłonek,Grabowska Barbara - członek,Szweda Andrzej - członek,Tomsa Anna - członek więcej BIP >> Sołectwo JazdrowoSołtys - Robert SiegSkład Rady Sołeckiej: Fryżewski Piotr – członek, Rowecka Barbara – członek, Rowecki Józef– członek, Sieg Anna – członek więcej BIP >> Sołectwo Kawle Sołtys - Jarska KatarzynaSkład Rady Sołeckiej: Jadwiga Gliszczyńska – członek, Michał Pankau– członek, Jolanta Wiśniewska – członek więcej BIP >> Sołectwo KomierowoSołtys - Maria Boczula Skład Rady Sołeckiej: Andrzej Futyma – członek, Katarzyna Lewandowska – członek, Anna Siódmiak-Mańka – członek, Agata Szcześniewska – członek, Marcin Szcześniewski - członek więcej BIP >> Sołectwo LutowoSołtys - Joanna Szydeł Skład Rady Sołeckiej: Zenon Kujoth – członek, Roman Kwasigroch – członek, Wojciech Pokora – członek, Małgorzata Senska – członek więcej BIP >> Sołectwo Lutówko Sołtys - Marach Leszek Skład Rady Sołeckiej: Lamparski Waldemar – członek, Oelberg Justyna – członek, Oelberg Mateusz – członek więcej BIP >> Sołectwo NiechorzSołtys - Lech Powroźnik Skład Rady Sołeckiej: Wojciech Baranowski – członek, Marian Bukolt – członek, Elżbieta Chmarzyńska – członek, Monika Kinast – członek więcej BIP >> Sołectwo PiasecznoSołtys - Kalla Beata Skład Rady Sołeckiej: Gustyn Piotr - członek, Jasiek Janusz - członek, Kitza Kinga - członek, Lipiński Leszek - członek, Rakowski Adrian - członek, Wysocki Tomasz - członek, Radosław Zwiefka - członek    więcej BIP >> Sołectwo RadońskSołtys - Wiese PiotrSkład Rady Sołeckiej: Rusek Maria – członek,Piszka Izabela – członek,Szalski Karol – członek,Bryl Krzysztof – członek więcej BIP >> Sołectwo SikorzSołtys -Grażyna MichniackaSkład Rady Sołeckiej: Katarzyna Lüdtke – członek, Janusz Michniacki – członek, Zbigniew Mróz – członek, Grażyna Olczak – członek więcej BIP >> Sołectwo SkarpaSołtys - Ewa CzeszewskaSkład Rady Sołeckiej: Bukowska Beata – członek, Folega Kamila – członek, Murawski Roman – członek, Niechwiadowicz Agnieszka – członek więcej BIP >> Sołectwo ŚwidwieSołtys - Donata RohdeSkład Rady Sołeckiej: Krystian Żuchowski – członek,Paulina Gładkowska – członek,Przemysław Lemański – członek,Janusz Wagner – członek więcej BIP >> Sołectwo TeklanowoSołtys - Małgorzata HeleniakSkład Rady Sołeckiej: Zofia Gulka – członek, Barbara Szupińska – członek, Dariusz Pieczywek – członek, Karolina Daszkowska – członek więcej BIP >> Sołectwo TrzcianySołtys - Łukasz SmolińskiSkład Rady Sołeckiej: Ciołek Kamila - członek, Kurowska Ilona - członek, Skórczewski Filip - członek, Wegner Daria - członek więcej BIP >> Sołectwo WałdowoSołtys - Marian PukownikSkład Rady Sołeckiej: Pan Leszek Gruszka – członek,Pani Dominika Patyna – członek,Pan Piotr Rink – członek,Pani Agnieszka Seydak – członek,Pani Renata Stalka – członek,Pan Tobiasz Świniarski – członek,Pani Monika Grzeca - członek,Pan Józef Rydzkowski - członek,Pani Weronika Wróblewska - członek więcej BIP >> Sołectwo WałdówkoSołtys - Tadeusz PieczywekSkład Rady Sołeckiej: Patryk Prekop – członek,Gabriela Spychała – członek,Lidia Theus – członek,Bożena Szablewska – członek więcej BIP >> Sołectwo WilkowoSołtys - Tadeusz Pieczywek Skład Rady Sołeckiej: Gabriela Spychała – członek, Jacek Gappa – członek, Grzegorz Stryszyk – członek więcej BIP >> Sołectwo WiśniewaSołtys - Strawa JakubSkład Rady Sołeckiej: Basiński Aleksander – członek, Buda Piotr – członek, Dix Waldemar – członek, Kuszyński Robert – członek, Majek Jacek – członek więcej BIP >> Sołectwo WiśniewkaSołtys - Armin Liszka Skład Rady Sołeckiej: Marcin Czajka– członek,Marcin Pyrc – członek,Małgorzata Skrzyńska – członek,Jan Woźniak – członek więcej BIP >> Sołectwo WłościbórzSołtys - Antoni BarłógSkład Rady Sołeckiej: DOLNY Grzegorz – członek, Zacharzewski Paweł – członek, Piotr Pikulik – członek, Sobiechowska Hanna – członek więcej BIP >> Sołectwo Wysoka KrajeńskaSołtys - Elżbieta Basińska-CzachorSkład Rady Sołeckiej: Łukasz Kaczmarek,Jerzy Kuchna,Ewelina Schauer,Piotr Sikora więcej BIP >> Sołectwo ZalesieSołtys - Stróżyński StanisławSkład Rady Sołeckiej: Paweł Dominiak - członek, Krzysztof Musiał-Krysiak - członek, Tomasz Muziewicz - członek, Sławomir Zdrojewski. - członek więcej BIP >> Sołectwo ZbożeSołtys - Lidia SzopińskaSkład Rady Sołeckiej: Leszek Ferensztajn – członek, Marlena Łuczyk – członek, Leszek Chudziński– członek, Piotr Kurkowski – członek więcej BIP >> Osiedle Nr 1 w Sępólnie KrajeńskimPrzewodniczący Zarządu Osiedla nr 1 w Sępólnie Krajeńskim - Marcin Gulka Skład Zarządu Osiedla nr 1: Benedykt Kluczka - członek,Krawczak Zbigniew - członek,Maziarz Edward - członek,Miczko Anna - członek,Ostrowska Maria - członek,Sieg Robert - członek,Szydeł Marzena - członek więcej BIP >> Osiedle Nr 2 w Sępólnie KrajeńskimPrzewodniczący Zarządu Osiedla nr 2 w Sępólnie Krajeńskim - Stanisław Gustyn GSM 600 034 179Skład Zarządu Osiedla nr 2: Krystyna Grzonna – członek, Jolanta Hennig – członek, Marcin Kryza – członek, Adam Mikulak – członek, Marian Papierowski – członek, Marek Patyna – członek więcej BIP >>   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech