Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Podziękowania

DRODZY MIESZKAŃCY!

PRAGNIEMY PODZIĘKOWAĆ ZA DOTYCHCZASOWĄ POMOC I OKAZANE SERCE OBYWATELOM UKRAINY. JEDNOCZEŚNIE PROSIMY O DALSZE WSPARCIE.

 

Nadal trwa zbiórka niezbędnych artykułów dla obywateli Ukrainy przebywających i napływających do Gminy Sępólno Krajeńskie.

Potrzebne są:

- odzież wiosenna, letnia (w bardzo dobrym stanie),

- obuwie wiosenne, letnie (w bardzo dobrym stanie),

- żywność długoterminowa,

- środki czystości (proszki do prania, płyny do płukania, płyny do naczyń, ścierki kuchenne, ręczniki papierowe, papier toaletowy),

- kosmetyki,

- pampersy rozmiar 3,4,5,

- ręczniki,

- plecaki szkolne (nowe lub używane w dobrym stanie),

- artykuły szkolne (zeszyty, kredki, długopisy, ołówki, bloki, farby, piórniki, gumki).

Dary można składać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:00

Równocześnie prowadzona jest zbiórka asortymentu, który trafi na Ukrainę.

Lista produktów i środków, które mogą być przekazane potrzebującym na Ukrainie (w tym oczekującym przed przejściami granicznymi).

1. Środki higieny i czystości:

 • Worki na śmieci, Środki dezyfekujące/alkohol do dezynfekcji, Maski filtrujące lub jednorazowe
 • Ręczniki (w tym z mikrofibry)
 • Podpaski, Pampersy, Pieluchy dla dorosłych, Papier toaletowy i ręczniki papierowe
 • Bielizna damska, męska, dziecięca
 • Płyny do kąpieli/pod prysznic/mydło, Dezodoranty, Pasta do zębów, Szczoteczki do zębów, Grzebienie

2. Odzież i okrycie:

 • Koce zwykłe i termiczne
 • Śpiwory
 • Podkładki pod materac do spania z wodoodpornej folii aluminiowej
 • Materace
 • Ubrania (nowe!), płaszcze przeciwdeszczowe (nowe!)

3. Żywność:

 • Woda
 • żywność do szybkiego przygotowania (instant), batony (w tym energetyczne), bakalie, orzechy,
 • konserwy,
 • makarony, płatki zbożowe do szybkiego przygotowania
 • narzędzia kuchenne jednorazowego lub wielokrotnego użytku: talerz głęboki, łyżka, widelec, nóż, szkło (silikon spożywczy lub plastik)

Uwaga! Zabezpieczyć szkło!!

 • Inne:
 • Zapałki, Baterie, powerbanki, Oświetlenie, w tym latarki, Świece
 • Zestawy pierwszej pomocy
 • Podstawowe środki medyczne (witaminy, środki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, leki na kaszel i przeziębienie) – Lekarstwa, tylko te które są kupowane bez recepty!! I mogą być przechowywane w temperaturze do 260C. Wyłącznie nowe opakowania z ważnym terminem przydatności

Na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie został wyznaczony punkt, do którego można dostarczać ww. artykuły – DUKO Sp. z o.o., ul. Składowa 1D. Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 17.00.

                                  

 

  Kliknij aby odsłuchać DRODZY MIESZKAŃCY! PRAGNIEMY PODZIĘKOWAĆ ZA DOTYCHCZASOWĄ POMOC I OKAZANE SERCE OBYWATELOM UKRAINY. JEDNOCZEŚNIE PROSIMY O DALSZE WSPARCIE.   Nadal trwa zbiórka niezbędnych artykułów dla obywateli Ukrainy przebywających i napływających do Gminy Sępólno Krajeńskie. Potrzebne są: - odzież wiosenna, letnia (w bardzo dobrym stanie), - obuwie wiosenne, letnie (w bardzo dobrym stanie), - żywność długoterminowa, - środki czystości (proszki do prania, płyny do płukania, płyny do naczyń, ścierki kuchenne, ręczniki papierowe, papier toaletowy), - kosmetyki, - pampersy rozmiar 3,4,5, - ręczniki, - plecaki szkolne (nowe lub używane w dobrym stanie), - artykuły szkolne (zeszyty, kredki, długopisy, ołówki, bloki, farby, piórniki, gumki). Dary można składać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:00 Równocześnie prowadzona jest zbiórka asortymentu, który trafi na Ukrainę. Lista produktów i środków, które mogą być przekazane potrzebującym na Ukrainie (w tym oczekującym przed przejściami granicznymi). 1. Środki higieny i czystości: Worki na śmieci, Środki dezyfekujące/alkohol do dezynfekcji, Maski filtrujące lub jednorazowe Ręczniki (w tym z mikrofibry) Podpaski, Pampersy, Pieluchy dla dorosłych, Papier toaletowy i ręczniki papierowe Bielizna damska, męska, dziecięca Płyny do kąpieli/pod prysznic/mydło, Dezodoranty, Pasta do zębów, Szczoteczki do zębów, Grzebienie 2. Odzież i okrycie: Koce zwykłe i termiczne Śpiwory Podkładki pod materac do spania z wodoodpornej folii aluminiowej Materace Ubrania (nowe!), płaszcze przeciwdeszczowe (nowe!) 3. Żywność: Woda żywność do szybkiego przygotowania (instant), batony (w tym energetyczne), bakalie, orzechy, konserwy, makarony, płatki zbożowe do szybkiego przygotowania narzędzia kuchenne jednorazowego lub wielokrotnego użytku: talerz głęboki, łyżka, widelec, nóż, szkło (silikon spożywczy lub plastik) Uwaga! Zabezpieczyć szkło!! Inne: Zapałki, Baterie, powerbanki, Oświetlenie, w tym latarki, Świece Zestawy pierwszej pomocy Podstawowe środki medyczne (witaminy, środki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, leki na kaszel i przeziębienie) – Lekarstwa, tylko te które są kupowane bez recepty!! I mogą być przechowywane w temperaturze do 260C. Wyłącznie nowe opakowania z ważnym terminem przydatności Na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie został wyznaczony punkt, do którego można dostarczać ww. artykuły – DUKO Sp. z o.o., ul. Składowa 1D. Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 17.00.                                      Powered By GSpeech

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech