Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

„Pomoc techniczna osobom poszkodowanym w wyniku żywiołu w 2017 r.”

Burmistrz Sępólna Krajeńskiego informuje, że Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego deklaruje pomoc techniczną przy usuwaniu skutków ostatniego huraganu, który spowodował uszkodzenie wiele budynków w naszej Gminie.


Pomoc polegać będzie na określeniu warunków technicznych naprawy, bądź odbudowy uszkodzonego obiektu w branżach: konstrukcyjno-budowlanej, instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania.


Koszty delegacji-dojazdu, opinii, raportu i projektu ponosić będą właściciele nieruchomości.


Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim.


Szczegółowe informacje pod nr tel. 052 389-42-55

Załącznik:

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech