14 czerwca 2021r., już po raz dziesiąty uroczyście powitano dzieci nowo narodzone z Gminy Sępólno Krajeńskie.
W miniony wtorek Burmistrz Sępólna Krajeńskiego, Pan Waldemar Stupałkowski powitał dzieci urodzone w II połowie roku 2020.
Z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa odbyło się indywidualne powitanie najmłodszych mieszkańców naszej Gminy, którzy otrzymali listy gratulacyjne i pamiątkowe ręczniki z wizerunkiem Wawrzynka. Maskotka „Wawrzynek” umilała czas gościom, a ponad to budziła żywe zainteresowanie wśród najmłodszych. Dzieci przyglądały się jej z zaciekawieniem. Wszystkim zaproszonym gościom zrobiono indywidualne pamiątkowe zdjęcia, idealne do rodzinnego albumu.
Spotkanie to, stało się już tradycją naszej Gminy i wpisało się na stałe w kalendarz ważnych wydarzeń w naszej Gminie.
Zadanie realizowane w ramach VIII edycji projektu Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem” Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj. finansowanego ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie
Kliknij aby odsłuchać 14 czerwca 2021r., już po raz dziesiąty uroczyście powitano dzieci nowo narodzone z Gminy Sępólno Krajeńskie. W miniony wtorek Burmistrz Sępólna Krajeńskiego, Pan Waldemar Stupałkowski powitał dzieci urodzone w II połowie roku 2020. Z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa odbyło się indywidualne powitanie najmłodszych mieszkańców naszej Gminy, którzy otrzymali listy gratulacyjne i pamiątkowe ręczniki z wizerunkiem Wawrzynka. Maskotka „Wawrzynek” umilała czas gościom, a ponad to budziła żywe zainteresowanie wśród najmłodszych. Dzieci przyglądały się jej z zaciekawieniem. Wszystkim zaproszonym gościom zrobiono indywidualne pamiątkowe zdjęcia, idealne do rodzinnego albumu. Spotkanie to, stało się już tradycją naszej Gminy i wpisało się na stałe w kalendarz ważnych wydarzeń w naszej Gminie. Zadanie realizowane w ramach VIII edycji projektu Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem” Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj. finansowanego ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech











